Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar egy sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy sikertelen férfi nőt találni maga mellé?

Figyelt kérdés
Nem értem a logikát. Nem sikeres a szakmájában, a munkahelye folyton változik, hol ebben, hol abban a városban dolgozik, de barátnőt szeretne. Miért? Miért lenne ez jó egyáltalán neki? Szerintetek egy ilyen ember hogyan képzel el egy kapcsolatot? Gyakorlatilag mindig oda költözik vagy utazik, ahol fizetnek neki valamennyit. Mindezek mellett testileg sem olyan, hogy megérje rövidebb ideig vele lenni.
2017. ápr. 22. 22:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
????
2017. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%
Mert kanos.
2017. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
22:15 : Ezt sem értem...
2017. ápr. 22. 22:15
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Mert minden ember vágyik a szeretetre. Szerintem teljesen normális ez. Szerinted nem? :o
2017. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

És téged ki jogosított fel, hogy mások felett ítélkezz? Ki a túró vagy te ahhoz, hogy leírj másokat?


Milyen idióta kérdés ez? Felkúrom magam, esküszöm...


Azért szeretne kapcsolatot, mint mindenki más. Hogy szeressék, támogassák, és törődjenek vele. Ez neked nem egyértelmű?


Szerintem nem ő a sikertelen, hanem te, ha neked ezek az alapvető dolgok nem evidensek. A te gondolatmeneted szerint ha valakinek nem úgy sikerül az élete, ahogy szeretné, ássa el magát, és feledkezzen meg az olyan igényeiről, ami mindannyiunkban alap? Ha valaki nehéz életű, az inkább hagyjon fel a párkapcsolattal, mert az élete csőd?


Á, utállak, pedig azt se tudom ki vagy!


30/F

2017. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
22:22 : Nem szeretnék vitatkozni, de ha az élete csőd, akkor nem a rendbe tételén kellene dolgoznia ahelyett, hogy másokat ránt bele?!
2017. ápr. 22. 22:33
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a párkapcsolat természetes igénye az embernek, attól függetlenül, hogy sikeres-e.


Az nem döntés kérdése, hogy akar-e valaki nőt vagy férfit maga mellé, csak úgy jön belülről.


21/L

2017. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ha olyan a pasas kiállása, akkor sikertelenként is, pl munkanélküliként is lehet csaja... Ismerek egy pasast, akinek csövesszaga van kb. és menyasszonya van... Bár nem tudom elképzelni, mégis milyen nőnemű az, aki egy ilyennel összeházasodik...
2017. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

És ha egyedül nem érzi magát elég erősnek? Elgondolkoztál már azon, hogy nem mindenki képes teljes önerőből változni, hanem kell neki valaki, akibe kapaszkodhat, aki támogatja?!


Eszedbe jutott már, hogy ez talán egy ördögi kör így? Mivel érzi, hogy így nincs esélye, talán úgy gondolja, hogy neki úgyis mindegy?


Ne legyél már szűklátókörű...

2017. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Miért akar egy nem túl csinos nő jó pasit maga mellé?...
2017. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!