Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg egy főnyeremény vagyok, de mégse kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Mindig megkapom, hogy mennyire megnyerő a személyiségem. A kedvességem, a törödésem az életszemléletem. De mégis barátzónába tesznek vagy azzal az indokkal ignorálnak "jobbat érdemelsz". Persze néha megkapom hogy tapasztalatnak vagyok és nem igazi nagybetűs nő. Már kezdek belefáradni abba hogy barátnak jó vagyok de másnak nem. Mit tehetnék?

21L



2017. okt. 3. 13:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
Én szívesen megismernélek és elmondanám, hogy tetszel-e vagy sem. De lehet, hogy sokazor csupán rossz embereknél próbálkozol vagy hoz össze a sors. 24f
2017. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Külsődet is szokták dicsérni? Lehet jó a személyiséged, de nem csak az számít.
2017. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nőkènt nem tetszel a pasiknak.
2017. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy akkor a külsővel lesz a gond. Nálam is hasonló a helyzet amúgy... a belsőmet már számtalanszor dicsérték, tudom is, hogy ott nincs velem probléma szerencsére. A külsőmet viszont csak néha napján webkamerán, de ott még én is "szebbnek" látom magamat, szóval... :D Máskülönben meg nagyon nem és aki élőben is ismer olyantól kb. egy jó szót nem kaptam még soha a külsőmre. Azt hiszem. És nekem is csak barátaim voltak/vannak a másik nemből. Ami egyébként nem baj, sőt, de már valóban jó lenne más is. :) Viszont biztos vagyok benne, hogy lesz, ahogyan Neked is!


23/f

2017. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Az én tippem, hogy itt ebben az esetben a külsőddel lesz a gond. Gyanúsan nem is írtál erről semmit, pedig ez is egy szempont. Pedig lehet egy egészen kis dologról van szó ami ellen könnyen tehetnél.
2017. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg én is az vagyok mégsem kellek senkinek :)

Ez egy ilyen történet.

F35

2017. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Vagy a kulsod, vagy tenyleg nem vagy elegge no, olyan ertelemben, hogy esetlen vagy, felenk stb, hiaba lehet veled beszelgetni, ha semmi jelet nem adsz arra, hogy a flortben is benne vagy.
2017. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg valami esztétikai probléma van veled, vagy rossz belső mintákat követsz és emiatt csak ilyen kurafi típusú srácokat veszed észre, velük randizol és persze, hogy felszínesek. Ezért, ha nem olyan küllemmel rendelkező nő vagy, mint amilyen nekik bejön (mű nő), kapásból kirostálnak. Személyiség ide-oda.
2017. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
rám gondoltak mikor azt mondták, jobbat érdemelsz :D
2017. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rossz helyen kopogtatsz, biztos van olyan aki mindent megadna csak azért, hogy veled lehessen, na őt kell megtalálnod.

Igen ez olyan tipikus lekoptató duma, amit általában a pasik szoktak kapni, ezzel kosarazzák ki őket.

Ha tényleg főnyeremény a személyiséged, biztos belebotlasz majd az igaziba. 21 évesen egyébként én is még szingli voltam, igaz én nem is vágytam még akkoriban kapcsolatra.


28F

2017. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!