Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve van egy párom, akire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve van egy párom, akire a legtöbb nő azt mondaná, hogy főnyeremény. Minden megvan benne ahhoz, hogy komolyan tervezni tudjak, házasság, gyerekek stb. Viszont nem vagyok biztos benne, hogy ő az igazi. Mi legyen?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. Szeretnék "komolyabb" dolgokba vágni végre,mert évek óta csak "vagyunk". Én vágyom a házasságra,gyerekre,csak azért nem sikerül,mert nem vagyok biztos benne,hogy ő az igazi. Úgy érzem, valami hiányzik..talán az hogy nem zártam le a múltat,mert nem tudom. Mai napig érdekel az ex.. sajnos félek lekötni magam vele, pedig tudom,hogy vele biztonságban lenne a kapcsolatom,ő az akivel lehet tervezni,mert jó ember,jó apa lesz,családcentrikus stb. Félek,ha belemegyek és nem ő az igazi megbánom. Viszont attól is ha elengedem és lesz már,akivel meg van a nagy szerelem,pezseg az élet vele, de megbízhatatlan és nem alkalmas arra,hogy együtt tervezzük a jövőt. ( pl ilyen volt az ex). Mi a jó döntés? Maradjak és vágjunk bele,vagy engedjem el és majd jön más? Elveszíteni sem szeretném, utána már nem tudnám visszacsinálni.
2017. ápr. 29. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél egyedül, amíg le nem zárod a múltat.
2017. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a jó döntés?"


Akárhogy is döntesz, az lesz a rossz döntés. Ez már csak ilyen.

2017. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A másik verzió igen az,hogy egyedül lennék egy ideig biztosan,hisz nincs 3. személy a háttérben. De ezalatt is megbánhatom,hogy ő nincs már, és akkor lehet h késő..
2017. ápr. 29. 14:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. 3 éve együtt vagytok és ilyen kételyeid vannak vele kapcsolatban? akkor mit csináltatok ti az elmúlt 3 évben? mély kommunikáció ezek szerint nem volt nálatok

2. minek kezdtél annak idején kapcsolatot, ha nem zártad le a múltat? kapcsolatfüggőségben szenvedsz? egyik kapcsolatból ki, a másikba be? ennek mi értelme?

3. elég szánalmas, hogy a mai napig is érdekel téged az ex. akkor a mostani kapcsolatod se lehet valami fényes, ha ezen agyalsz!

4. addig ne csináljatok gyereket, amíg ennyire bizonytalan vagy! zárd le a múltat, beszélgess sokat a pároddal.

2017. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az eletben nincs "jo" meg "rossz" dontes. Dontes van meg kovetkezmeny. Ha ot valasztod ez lesz ha elmesz meg majd mas lesz. Hagyjuk mar ezt a jo vs rossz dolgot. Mindegyikbol johetsz ki rosszul is meg jol is az toled fugg.
2017. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod, hogy nem vagy biztos. Pedig a szavaidból süt, hogy nem vagy szerelmes ebbe a férfibe. Talán az eszeddel tudod, hogy jó parti lenne, de hiába, még az exedhez is több érzelem fűz, mint hozzá.

Ne vágj bele, mert valójában nyitott vagy egy új kapcsolatra, vársz az "igazira". Az extől meg tartsd távol magadat, mert ott csak a csal(ód)ás vár. Mindkét esetnek megcsalás lenne a vége, vagy te csalnál, vagy téged csalna az ex.

2017. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"De ezalatt is megbánhatom,hogy ő nincs már, és akkor lehet h késő.."


Azt kéne inkább megbánnod, hogy úgy kezdtél új kapcsolatba, hogy még nem végeztél az előzővel. A jelenlegi pároddal szemben ez sem volt éppen korrekt.

2017. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha akarsz beszélgetni, írj privátot. 28 éves nő vagyok, és 11 éve vagyok együtt a férjemmel. Megértem, min mész keresztül.
2017. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hány éves volt az ex, mikor utoljára konstatáltad, hogy megbízhatatlan? Talán változott azóta, beszélj vele!

Ha még most is ilyen, tegyél le róla.

Arról kell döntened, melyik a fontosabb számodra: az igazi megtalálása, vagy az, hogy már most családot alapíts.

Utána már adja magát, mit kell tenned.:)

2017. máj. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!