Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önmarcangolás a "főnyeremény"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önmarcangolás a "főnyeremény" férfiak eldobása miatt?

Figyelt kérdés

Sokan mondják nekem, hogy ritka kincs adatott nekem kétszer is de én mégis eldobtam mindkettőt, emiatt elítélnek sokan a helyemben lennének.

Ugyanis kétszer is olyan férfit sodort felém az élet aki igazán szeretett és úgy fogadott el amilyen vagyok, boldog volt velem és eszeágában se volt hogy elhagyjon engem. Konkrétan a mindene voltam. Viszont én sosem voltam igazán boldog mellette mindig volt hiányérzetem, nem gondolkoztam hosszú távon és fájt hogy én nem vagyok igazán szerelmes és nem adok bele mindent ebbe a kapcsolatba.

Ez kétszer is előfordult, két különböző férfival. A vége mindegyiknek ugyanaz lett, összetörtem a szívüket a mai napig titkon abban reménykednek hogy észhez térek és visszamegyek hozzájuk. Én pedig magamat emésztettem és a mai napig azt teszem, mert összetörtem őket és nem tudtam igazán átadni magam a kapcsolatnak annak ellenére hogy ők mindent megkaptak tőlem. Borzasztó érzés a nonstop örlődés. Kezdek kétségbe esni hogy talán mindig ez lesz... Már mint összetört szíveket hagyok magam után és csak nő a szégyen listám. Mit tehetnék?

21L



2017. júl. 18. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Részemről kapsz egy óriási pacsit, hogy nem maradtál a srácok mellett, mint a számító dögök.
2017. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne érezd hibásnak magadat, mert nem találtad meg azt aki teljesen megfelel neked.

Mások véleményét meg engedd el semmi közük az életedhez.

2017. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez az önsajnáltatás?


19/L

2017. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért kellene szégyellned magad? Nem érezted jól magad a kapcsolatban, kiszálltál. Ez a természetes. 21 éves lévén valószínűleg nem évekig hitegetted a partnereidet.
2017. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos az ember az érzelmeket nem tudja magára erőltetni és én is úgy gondolom, hogy ami nem megy azt kár erőltetni. A srácok is megérdemlik, hogy olyan ember legyen mellettük akik kellőképp viszonozni tudják az érzéseiket. Az, hogy más mit mond ne érdekeljen, hisz kívülről megítélni mások helyzetét egyszerűbb mint megélni magát a helyzetet. Sajnos a dolgoknak bármennyire is rossz ez a rendje úgyhogy ne emészd magad miatta.
2017. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Sokan mondják nekem," nem hogy csak ezek hatására érzed ezt, és ezek hatására született meg ez a kérdés is, mert teljesen összezavartak? Az hogy mások számára mi a helyes, és az hogy számodra mi a helyes, az két nagyon különböző dolog. Én ezzel mindig úgy vagyok, hogy érdemes meghallgatni a konstruktív véleményeket, de szabad ezekben élni.


Nem érzeted magad boldognak a kapcsolatban, de nem írtál semmi konkrétat, hogy miért nem, és hogy végül mi volt az a pont, ahol úgy érezted hogy ez nem megy tovább. Mivel indokoltad meg azt a srácoknak, hogy nem megy, mivel váltották ki belőled? Az hogy a másik boldog veled az egy dolog, de ha te nem vagy boldog vele, akkor egy idő után ez mérgezni fogja a kapcsolatot. Persze azt se tartom helyesnek, hogy egyik pillanatról a másikra támad egy negatív érzelme valakinek, és már fejvesztve rohan is gondolkodás nélkül. Tehát mi volt az indokod a szakításra? Vagy mi az amibe te szerelmes tudsz lenni, és ami bennük nem volt meg?


Visszamenni hozzájuk, ez nagyon úgy hangzik számomra, hogy a "sokan mondják nekem" emberek nyomására éreznéd csak helyesnek. Viszont magaddal játszani általuk, illetve azzal a férfival akivel egyszer már nem ment(persze igen meg lehetne foltozgatni a sebeket, de nem biztos hogy szűnne a "fájdalom") nem biztos hogy a legcélravezetőbb dolog. Összetört szív az a tiéd lenne ha egy olyan kapcsolatba forgácsolnád magad, amiben nem érzed jól magad. Persze ha látsz jövőt a kapcsolatban, akkor érdemes ápolni, és kezdeni valamit a hullámvölgyekkel is, de ha nem akkor kár erőltetni. Van hogy két ember egyszerűen nem passzol, még ha az egyik fél nem is gondolja így.

2017. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de nem szabad ezekben élni*:D
2017. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Mit tehetsz? A szokásosat, menj a HVCS-k közé, legyél belük szerelmes, majd 30 közelében "minden pasi disznó, és csak dugni akar" életfilozófiában lépj be egy feminá... feminista klubba, és lefelémutató ujjakkal illess a GYK-n minden hozzászólást ami rólad szól, vagy arról, hogy a nők bármiben is hibásak lennének :)
2017. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek, de az tetszik, hogy van önkritikád. Miért lett ez? Egyrészt mindig kettőn áll a vásár, legyen az kapcsilatépítés, vagy rombolás. Másrészt ezekből tanulsz, fiatal vagy, erről nem tehetsz...lesz ez jobb is meglátod.
2017. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Üdv!

Szerintem örlődj még kicsit... de legyen értelme. Magadnak érdemes feltenni pár kérdés, és őszintén megkeresni a válasz.

pl: Miért jöttél össze velük? Mit vársz általában a férfi- nő kapcsolattól? részletezve: Csak az vonz a másik nem felé, hogy imád téged? Meg tudod fogalmazni mi az a boldogság? Rajtad múlik? Belőled jön, vagy kintről? Mástól várod, hogy boldoggá tegyen? Mástól várod, kitalálja mitől vagy boldog?

Magadnak valld meg! Őszintén!!!!

2017. júl. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!