Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha már kezdem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már kezdem rosszul érezni magam amiatt, hogy mindig foglalt lányokkal fekszem le?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, sajnos a korosztályomban a szép lányok többsége foglalt, aki meg nem, az gyorsan talál valakit, és szintén csak alkalmit akar velem..

Én egy 193 cm magas, tetovált, edzett fiú vagyok, csak egy szakmám van és szakmunkás vagyok. Nem az a 2 diplomás, kifinomult, jófiú típus vagyok, akikkel a fátylas, uszályos, habosbabos esküvőjüket elképzelik a lányok.

Legalábbis az eseteim semmikép. A sors fintora, hogy nekem viszont az alteros, tetkós, lila hajú lányok nem jönnek be, inkább az aranyosabbak.

Azoknak viszont ilyen bakancsilista szerűség vagyok csak (több is mondta már ezt), és simán rámhajtanak még akkor is, ha el vannak jegyezve.

Durva mennyi hűtlen nő van egyébként. Megyünk ki különböző helyekre melózni, és már jön a kiscsaj, mosolyog, 20x hozzáér "véletlen" a karomhoz, kávét hoz, és látom, hogy ott a jeggyűrű a kezén.

Én meg ha kihagynék minden ilyen alkalmat, kangörcsöt kapnék... Egyszer majd biztos megtalálom azt a lányt, aki beletartozik az ideálomba, és akinek így kellek hosszútávra is. De ez pár éve nem jön össze.



2017. okt. 3. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Magyar lányok 2017.

Nem te tehetsz róla, hogy a riherongyok országában élünk.

2017. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Ne fekudj le veluk, es foleg ne irj ki kamu kerdest.
2017. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Manapság a legtöbben nem gondolják komolyan a házasságot, csak "trendi" dolog lett, ha el vagy jegyezve, meg lehet osztani facebookon a drága gyűrűdet, stb. A hűség már másodlagos a legtöbb embernek. :/
2017. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Mit csinálj?Köss a farkadra egy csomót.
2017. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Figyelj nem kapnak valamit a palitól ennyi az egész.

A mai palik 90%-a borzasztó,életképtelenek,se cél.

Vagy dagadtak vagy nyikhajok.

Te csak megadod amire vàgynak ennyi az egész.

Nekem is rengeteg olyan volt,mivel kisportolt vagyok,igényes,jó megjelenésû,fejlesztem magam kivûl,belül.

Ez kisugàrzik teljesen.

Rengeteg olyan volt,hogy míg egy sràc randizngatott a csajjal,addig én randi nélkül màr benne voltam és mindent megcsinàltak velem.

Töketlenek a pasik és sok nõ megalkuszik de amint jön egy piacképesebb màr a szàjàba is élvezhetsz és ott fog visitva élvezni.


Nem a nõk ringyók urak hanem ti vagytok szürke egerek és nem veszitek észre nem elég kevés nekik.

2017. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
#6 tehát nem a nő a ringyó,ha megcsalja a párját,akivel van,majd vissza megy hozzá? Akkor miért nem maradnak veled,ha ilyen jó választás vagy?
2017. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

#5 Te aztán nagyon sötét vagy. Akkor miért is vagytok együtt ezekkel a férfiakkal, ha ennyire borzalmasak?

Nem tudjátok már, hogy mit csináljatok jómódotokban. A kérdező csinálja legjobban, kb. ennyi az össz. amennyit érdemeltek. Péniszt a szátokba aztán lapát.

2017. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jaguár te valamit benéztél.Az 5-s válaszoló férfi :D
2017. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Oh. bocsánat, nem olvastam végig a monológodat teljesen. Most látom, hogy igazi alfahím vagy, minden nő álma.

Csakhogy, ahogy a kérdező is írta, max a tested kell nekik, több nem. A kérdező sem kell igazából ezeknek a lányoknak mert akkor már rég együtt lenne egy aranyos lánnyal aki a nyikhaj barátját nem megcsalja vele, hanem összejön vele mert látja, hogy mennyivel jobb parti.

Valójában a tündibündi plázacicák megfelelője vagytok a csajok számára, egyfajta trófea, de ez ettől függetlenül nem a te nagy érdemed, hanem a nők silányságának következménye.

2017. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Férfias lehet a kisugárzásod ezért vonzod őket:) Lehet nem látják a lehetőségeket melletted ami melletted tartaná őket. Az is jó, hogy vágysz egy aranyos barátnőre:)

Lehet azt az oldalt kéne fejleszteni magadban ami hiányzik. Nem feltétlen egyetemre gondolok, hanem jól kereső munkahely, vállalkozás, meg az, hogy a világ dolgairól jól el tudjon veled beszélgetni, esetleg cseréld le a ruhatárad kicsit trendibb, vagy elegánsabb darabokra.

Kérdezted ezeket a csajokat , hogy veled miért nem akarnak komolyat? És a pasijukkal miért igen?

2017. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!