Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha már kezdem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már kezdem rosszul érezni magam amiatt, hogy mindig foglalt lányokkal fekszem le?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, sajnos a korosztályomban a szép lányok többsége foglalt, aki meg nem, az gyorsan talál valakit, és szintén csak alkalmit akar velem..

Én egy 193 cm magas, tetovált, edzett fiú vagyok, csak egy szakmám van és szakmunkás vagyok. Nem az a 2 diplomás, kifinomult, jófiú típus vagyok, akikkel a fátylas, uszályos, habosbabos esküvőjüket elképzelik a lányok.

Legalábbis az eseteim semmikép. A sors fintora, hogy nekem viszont az alteros, tetkós, lila hajú lányok nem jönnek be, inkább az aranyosabbak.

Azoknak viszont ilyen bakancsilista szerűség vagyok csak (több is mondta már ezt), és simán rámhajtanak még akkor is, ha el vannak jegyezve.

Durva mennyi hűtlen nő van egyébként. Megyünk ki különböző helyekre melózni, és már jön a kiscsaj, mosolyog, 20x hozzáér "véletlen" a karomhoz, kávét hoz, és látom, hogy ott a jeggyűrű a kezén.

Én meg ha kihagynék minden ilyen alkalmat, kangörcsöt kapnék... Egyszer majd biztos megtalálom azt a lányt, aki beletartozik az ideálomba, és akinek így kellek hosszútávra is. De ez pár éve nem jön össze.



2017. okt. 3. 18:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na itt a válasz, drágább ruhák, több pénz. :D
2017. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem, nem csak az "alteros, tetkós, lila hajú lányok"-nak lehetnél az esete :D például nekem van pc-m, több tetoválásom is, a páromnak csak egy pici minta van a csuklóján.
2017. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát szar neked öcsém!

Már majdnem mindjárt sajnállak is, hogy minden nap más bukszáját tömheted! :D

Én meg más bukszáját tömném szívesen, de nekem meg ez nem jön össze, hiába a mérnök diploma és a jól fizető állás! :|

2017. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet, fejlesztened kellene magadon. Mert ezek szerint csak dugásra vagy alkalmas. És nem, itt elsősorban nem a pénzen van a hangsúly, hanem a munkához való hozzáálláson, ambíción és valszeg a műveltségen. Egy éjszakára jó vagy, azt' annyi.
2017. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Vagy picit lejjebb adni az igényeket (és nem, nemcsak az alter lány és a kedves übercsinos lány létezik, hanem azért elég sok fokozat van köztük is). Legyen top fullos maca is, aranyos is, kedves is... hát az ilyen lányok tudnak válogatni minden pasi között, esküvőre és dugásra is. Aztán nyilván ezek közül belefuthatsz olyanba, aki erkölcsösnek meg nem az.


(amúgy lehet, hozzád pont egy ilyen aranyosnak nem aranyos, de jól fitneszelt, műkörmös végzettségű, művibb nő illene)

2017. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!