Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért is foglalt már minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is foglalt már minden jellemre rendes lány itt Debrecenben? Más is tapasztalja vagy csak nekem nincs szerencsém a lányokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már egy éve azt tapasztalom, hogy minden rendes lány foglalt, aki külsőre is bejön nekem. Aki meg szép és szingli vagy nem hűséges vagy egy elviselhetetlen hisztis kislány még.

2012. júl. 17. 19:38
 1/7 anonim válasza:
Budapesten sajnos ugyanez a helyzet. Eddig vakvágányokra futottam mindig :/ 18/F
2012. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kérdező te vak vagy.
2012. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megszoksz vagy megszöksz! Nem kívánhatsz irreálisat, ők is csak emberek, ráadásul nők... Ne várj el tőlük ilyen dolgokat.
2012. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol több a a könnyűvérű lány....a rendesek meg vagy foglaltak,természetesen vagy külsőleg nem jön be nektek mert nem kihívó..
2012. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pl. rendes vagyok és mégsem foglalt...most akkor hogy is van ez?! :)
2012. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

kezdj könnyen kaphatókkal

k.urvából lesz a legjobb feleség, ahogy mondani szokták


amúgy Debrecenben a férfiak is elég csapnivalók, picsognak, férfiatlanok, primitívek

a lányok viszont elég szépek, sőt talán a legszebbek az országban

2012. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező valamit nagyon rosszul csinál, Debrecenben van a legtöbb jó nő tapasztalataim szerint és nem is mind foglalt.
2012. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!