Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több az elhízott nő mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több az elhízott nő mint férfi és jobban elfogadottabb ha egy nő van elhízva mint ha egy férfi lenne?

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 19:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem kb ugyanannyi, legalabbis utcan nem latok jelentos kulonbsegeket. De a nok konnyebben elhiznak, ez teny.
2017. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%
Na hogy írjam szépen, a lányoknál azért elfogadottabb mert a kangörcsös szerencsétlen pasik szinte bármilyen külsejű lányra ráfanyalodnak. Még a lányok gyakran ugyanarról a pasiról álmodoznak!
2017. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem fiatalkorban több. Elég sok pálcika srácot látok mindenfelé akik 185+ centivel vasággyal érik el a 70 kilót. A csajok között viszont jóval nagyobb az eltolódás. Vagy elhítottak vagy laposak mint a lángos. Semmi fenék, nulla mellek és a combja olyan vastag mint az én vádlim.
2017. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
29%
Több ducit nőt látok, mint férfit. Igazán duci férfit nem is ismerek, nőből viszont egyből 3 is eszembe jut.
2017. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha egy nő el van hízva, úgy is több pasi közül válogathat. Így nincs rá igénye, hogy lefogyjon. Kövér pasi meg szinte egy nőnek se kell.
2017. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%
Arányokat tekintve nem tudom mi a helyzet, nem szoktam ilyeneken agyalni, de szerintem azért elfogadottabb a nőknél az elhízás, mert az ő szervezetük inkább hajlamosabb a raktározásra, a szülés után meg még inkább elnézőbbek az emberek velük, mert a kicsi kihordása megviselte a testüket meg nincs idejük magukra meg ilyen dumákkal szoktak jönni. Meg aztán tényleg ott van még az is, hogy a pasik előbb fanyalodnak rá a kövér nőkre is, csak hogy szexhez jussanak.
2017. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
23%

#5

Ez mennyire igaz. Az összes duci nő ismerősömnek van valakije, pedig egyáltalán nem szépek.

2017. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
A nők könnyebben híznak mert a női test folyamatosan zsírpárnákat pakol a megfelelő helyekre, állandóan készülve az anyaságra. Viszont izmot lassabban építünk. Nem szerencsés. Én sok elhízott pasit is látok,de azok nem extrém dagik és vidáman nővel van mind.
2017. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
14%
Igazából az embernek csak nőnek kell születnie, és válogathat az ezernyi jelentkezők közül. Ha meg férfinak születsz, akkor megrohadhatsz a magányodban, senkit se érdekelsz.
2017. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A legrosszabb ***** válasza:
56%

Nem érdekel, tisztában vagyok a tisztelt nők elképesztően pofátlan elvárásaival. Viszont amíg én szívesen fúrom bele a pofámat a hájas pocijukba (nem azért, mert le vannak adva az igények, hanem mert engem kib#szottul beindít, ha valaki nem csontkollekció), addig ők elvárják tőlem Optimus fővezér testalkatát fémerősségű izmokkal, inakkal, meg még lehetőleg verjek rá magasságra 20 centit optikai tuninggal.


Szóval nem a kövérebb, húsosabb, elhízott nőkkel van gond, hanem az UNFAIR ELVÁRÁSAIKKAL.

2017. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!