Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan unottan viselkedne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan unottan viselkednek velem a nők?

Figyelt kérdés
Nyilván bennem van a hiba, hiszen a legtöbb lánynak volt már igazi kapcsolata előttem. Viszont nem értem miért olyan rosszul és szerencsétlenül sül el minden, amikor egy lánnyal vagyok. Magam is érzem, hogy erőltetett a dolog, de nem tudom mit rontok el. Engem nem zavarna, hogy 1 hónap alatt odáig jutunk el, hogy heti egyszer elmegyünk mondjuk egy cukrászdába, de a partneren általában azt érzem, hogy neki ez kényelmetlen nyűg.
2017. okt. 3. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Engem nem zavarna, hogy 1 hónap alatt odáig jutunk el, hogy heti egyszer elmegyünk mondjuk egy cukrászdába, de a partneren általában azt érzem, hogy neki ez kényelmetlen nyűg."


hát figyelj, ez így elég uncsi. kicsit tesze-tosza vagy. ha tetszik egy lánynak valaki, akkor nem heti1x cukrászdázni akar vele.

2017. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert uncsi vagy. Egy honap alatt heti egy cukraszda, ejha :D
2017. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
20:42 : Épp ez lenne a kérdésem, hogy mi az, amin változtatni kellene.
2017. okt. 3. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyél intenzívebb!
2017. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1honap alatt egy cukràszdàba jutottatok el!?Nem csoda hogy nekik ez kellemetlen volt.Ez csak azért van mert nem akartak a lelkedbe taposni igy kifogàsokat kerestek .Sztem csak kevés volt nekik amit nyujtottàl.
2017. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Enni, inni, szórakozóhelyre, moziba, sétálni menni mindig jó. Én az ilyen ismerkedős fázisban nagyon szerettem azt, amikor a férfi olyan programra vitt, ami az ő hobbijáról szólt: előadás, koncert, tárlat, sportesemény. Így többet megtudhattam róla. Ha te is ezt választod, cserébe ajánld fel a lánynak, hogy a következő helyszínt válassza ő, és így egy problémát le is tudtál :D Egyébként, ha kifogysz a kreativitásból, szerintem simán megkérdezheted, mihez lenne kedve. Hátha pont most jött ki egy film, amit megnézne, hátha lesz a hétvégén egy program, amire ellátogatna. Ettől még nem vetted fel a papucsot :D Nagyon jók még a gyorsabb randik, amikor nem töltötök együtt órákat, csak összefuttok napközben egy kávéra vagy ebédelni. Mehettek piknikezni, beülni egy kézműves sörözőbe, valamelyikőtök lakására főzni és vacsorázni, filmet nézni, ha már közelebb kerültetek egymáshoz.

Az eddigi randipartnereimmel általában az 1-2 randin már kézenfogva sétáltunk haza (vagy csak megfogták a kezem az asztalon pl.), a 2-3. randin megcsókoltak, és kb. egy hónap (4-8 randi) után volt az első szex. Ha úgy érzed, nem állsz készen ezekre, azzal semmi gond, csak adj valami visszajelzést a lánynak, hogy igen, tetszik, élvezed a társaságát, csinosnak tartod, szeretnél még több találkozót, stb. Mert ha a férfi nagyon sokáig vár azzal, hogy "hozzám nyúljon", akkor nem az az első gondolatom, hogy biztos félénk, hanem az, hogy lehet, hogy félreértettem valamit, és csak barátkozni akart, vagy lehet, hogy időközben talált rajtam valami visszataszítót, és már nem vonzódik hozzám. Pedig egészséges önbizalmam van.

2017. okt. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!