Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő tényleg sokkal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő tényleg sokkal de sokkal többet vár el a pasitól, mint amit ők nyújtani tudnak? Nők, akik így viselkednek, miért teszitek ezt?

Figyelt kérdés

Nőként írtam ki a kérdést, szóval nem femináci vagyok.....

A pasik véleményére vagyok kíváncsi hogy ez mennyire gyakori jelenség.


Én sokszor találkoztam a női oldalon azzal, hogy a csaj szülőknél lakik, de a randi partnere is, és azonnal koppintotta mondván hogy ő mamahoteles. Holott a csaj is.....


Rengeteg példát tudnék hozni még. Azt gondolom hogy az a nő, aki külsőleg belsőleg megüt egy magas mércét, az teljesen jogos hogy hozzá hasonló külső belső adottságú férfira vágyik. Na de az a nő, aki valószínű soha nem fogja tudni teljesíteni azokat az elvárásokat amiket ő támaszt alá a pasival szemben, az nagyon röhejes és gáz. Én is ismerek buta, és hát nem túl dekoratív nőket, és döbbenet hogy mit képzelnek ezek magukról. Röhögnek a pasikon, mindenkit lekoptatnak, saját magukat az intelligencia királynőiként állítják be akiknél csak is a felső kategóriás luxus autós hercegnek van esélye.


"Nők", akik így viselkedtek, miért csináljátok ezt? Miért nem vártok el annyit, amennyit ti is nyújtani tudtok?



2017. júl. 13. 14:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

a mamahoteles dolog nekem is meg volt, 27 éves csaj volt, én 24 vagyok és ott pattintott :D


van egy eléggé telt lány ismerősöm aki azt hiszi ő a világ közepe: "velem minden pasi jól járna" típus :D

egója van, meg testtömege, meg pofája, de esze és asztalra letett dolgok nincsenek

nem bántástól csak ő az a fajta nem kicsit túlsúlyos lány, aki az izmos pasikért ömleng, minimálbérrel 300+-os az indulás nála :D

nem véletlen építi le mindenki aki jobban megismeri, mert először másnak állítja be magát

2017. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%

Én pont azt látom, hogy a férfiak egy jó része külső terén sokkal többet vár el egy nőtől, mint amit ő nyújtani képes.

Példanak itt van ez a nemrég feltett kérdés is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2017. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

""Nők", akik így viselkedtek, miért csináljátok ezt? Miért nem vártok el annyit, amennyit ti is nyújtani tudtok?"


Média kimosta az agyukat. Média a nőkkel elhitette velük mindegy hogy nézel ki vagy hogy élsz, te gyönyörű vagy, te hercegnő vagy aki egyszer eljön érted gazdag jóképű szőke herceg. Ismered azt a amerikai filmes klisét, ahol főszereplő unalmas csúnyácska csóró lány össze jön a helyi menő gazdag jóképű férfival.

2017. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Én csak annyit várok el, amit én magam is nyújtok, gyakorlatilag szinte pontosan azokat, amiket saját magamban is fontosnak tartok. Mégis megy a pampogás, hogy mégis hogy képzelem, hogy nem adtam le az igényeimből. :D
2017. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Mert a világunk dogmatikus, azért. Sok dolog felfogásában még mindig tartanunk kellene 1940 hangulatát, csak épp az felejtődött el, hogy a mai korban ez nem lehetséges.


Ma már nem az van, hogy Mr.Smith elmegy reggel melózni, este hazajön vacsorázni, a nő meg HTB és kuss a neve. Valamiért manapság az elsőt sokan szeretnék visszahozni, csak éppen úgy, hogy a fickó melózik, a nő hivatalosan HTB, de nem csinál semmit, mert csak.


A többi meg "régen is így volt", vagyis ma is annak kellene lennie.

2017. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Valóban így van kérdező. Annyira gyűlölöm ezt a mamahotelezést. Az persze nem gáz, ha egy nő 28-29 évesen otthon lakik még, de ha egy férfi, akkor már egyből mamahotel. :D Figyi, én még a családi háznál élek, ami eleve kétszintes, eléggé nagy. De ha nem ilyen lenne, akkor sem lenne gáz ez. Most, hogy nincs barátnőm, minek fizetnék egy albérletért, tömve idegen emberek zsebét, hogy egyedül verjem a farkam ott, tök magányosan? Sok értelme lenne. Most nyáron tervezek lelépni a családi háztól, de igazából megfontolom a dolgot, mert mint írtam, minek, ha egyedül leszek az albérletben? SZeretem a nyugit, az egyedüllétet, de egy idő után nyomasztó. Itt legalább körbevesznek az őseim, ha akarok elvonulok a saját birodalmamba. Amúgy meg van több ház is, ami a tulajdonunkban van, de azok meg kicsit messzebb vannak, a munkába járás is bonylultabb lenne, ha ott élnék egyedül. Néha gondolkodni is kell, nem csak felvágni erre-arra. :D Szóval én is megtapasztaltam már, hogy semmibe néztek, mert még 29 évesen otthon élek. De miért lenne ettől valaki kevesebb ember, vagy önállótlanabb? Én főzők magamra, mosok is, takaríto, a szintemet. Most csak azért szarabb ember valaki, mert nem ment még el ennyi idős korában otthonról? Különben én is éltem már éveket otthontól távol, amikor az adott élethelyzet megkövetelte. Most is azt diktálja a józan ész, hogy amíg nem lesz valaki komoly, addig maradjak itthon, többet spórolok. Ha ezt egy nő nem fogadja el, már hendikeppel indulok emiatt nála, akkor az annyit is ér. Mint írtam, ha látom, hogy alakul a dolog köztünk, zokszó nélkül összebútorozok vele. :) Amúgy tényleg sok nő, akik szintén otthon élnek, olyan elvárásokat támasztanak a férfiakkal szemben, hogy azt sem tudom, sírjak-e vagy nevessek. :D

Én pl sosem csinálnék problémát abból, ha egy nő 29 évesen még otthon él a szüleivel. Mindent meg lehet oldani, ha van szeretet, elfogadás és tisztelet egymás iránt.

2017. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
26%
Én külsőre egy jó nő vagyok, de amit egy pasitól elvárok az nem csak az, hogy ő is mondjuk jóképű legyen és sportos testalkatú mint én. Igenis legyen egzisztenciája , keressen jobban mint én, nem baj ha tájékozottabb a világ dolgaiba mert így fel tudok nézni rá. Hiszen hosszútávon egy nagyon fontos dolog, hogy fel tudj nézni a partneredre. Ezek túlzott elvárások? Tehát ha én pl. 150-et keresek per hó akkor csak olyan pasi jöhet szóba aki szintén 150-et keres havonta? Ha nekem csak egy 10 millió Ft értékű ingatlanom van akkor a másiknak is akkora értékű lehet? Mert ha szerinted igen akkor nekem túlzott elvárásaim vannak. Nem mintha érdekelne mások véleménye.
2017. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
7-es: és rád mégis milyen értelemben nézne fel a partnered, ha ő az okosabb is meg a sikeresebb is?
2017. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
8-as ne okoskodj van miért bőven. Nem a nő dolga karrieristának és olyan marha sikeresnek lenni.
2017. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Nő vagyok, nem viselkedek így, de megvan erről a véleményem. Szerintem egyszerűen azért, mert sok nő egy kapcsolatban a menekülőutat látja. Lehet nem szeretni ezt a véleményt, lehet lepontozni, de annyiszor hallottam már nő ismerőseim szájából, hogy a párválasztást érzelmek helyett azzal indokolták, hogy "csak így tudom fizetni az albit" meg "így legalább nem kell anyámmal élnem", hogy már fáj.


Szerencsére nekem sosem volt szükségem ilyen menekülésre, a mi családunk sem tökéletes, de nem mondom, hogy választanék egy random férfit azért, hogy ne lakjak otthon pl. Vagy hogy tudjam fizetni a tanulmányaimat. Meg ha így is lenne, szerintem találnék más megoldást, ami lehet, hogy nagyobb munka, de nekem kifizetődőbb.


A másik, ami már nem az anyagiakról szól, szerintem ez a mocskos hercegnő-effekt. Mikor egyke/legfiatalabb kölyök, körül van zsongva, van neki kész udvartartása más elsős kora óta, aki isteníti, kitolja az idomait és kapja rá a likeokat (független attól, hogy néz ki amúgy, általános tendencia, hogy ahol csöcs meg s gg van, ott követők is)... És akkor elhiszik azért, hogy ez a valós élet reprezentációja. Meg tegyük hozzá, hogy 1-2 suttyó mindig fog egy nőnek írni azzal, hogy megismerné, lényegtelen, hogy bűnronda, vagy 70 éves vagy épp 11 éves kissrác, de valaki biztosan nyaggat majd privátban... És azt kell mondjam, sok nő nem látja magát reálisan, de úgy nagyon és nem veszik észre, hogy hol vannak ők ahhoz, amit elvárnak...:D Szóval szerintem őket hiába kérdezed, ha önkritika nulla.

2017. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!