Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb internetes társkeresési taktika férfiaknak?

Figyelt kérdés

- Minden nőnek/lánynak írni, aki kicsit is megtetszik, vagyis ontani a leveleket, aztán az egyik csak bejön.

- Kiválogatni azokat, akik tetszenek és a látottak/olvasottak alapján úgy tűnik illenénk egymáshoz, és csak nekik írni.

- Senkinek sem írni, hanem várni hogy valaki egyszer majd ír nekem, és csak annak válaszolni aki tetszik. Ez a megoldás nagyon sok időbe telhet, de legalább nem fordít rá az ember sok energiát.


Szerintetek?

Vagy ha van ezeken felül más módszer, az mi lenne?



2017. okt. 4. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Írni boldog-boldogtalannak. Akkor valószínűleg lesz néhány randid.
2017. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Soha nem értettem, hogy mit kell ennyit görcsölni a társkeresésen.... Egyáltalán: mi az, hogy @társkeresési taktika férfiaknak"? Mi szükség van erre?
2017. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2-es, amit leírtam melyik rész nem érthető?
2017. okt. 4. 19:01
 4/17 anonim ***** válasza:
Minél több nőnek küldd el a farkad képét priviben. Ultimate módszer! 👌
2017. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Kikapcsolni a gépet és a való életben ismerkedni...

Ahol taktikázni kell ott siker nem lesz. Ha az ismerkedés nem megy magától, akkor fölösleges erőltetni csak azért, hogy legyen már végre valaki..

23/N

2017. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5-ös, rendben van, de mégis, hogyan megy ez magától? Lányoknál nyilván úgy, hogy odamennek hozzájuk a férfiak? Férfiaknak hogy megy magától?
2017. okt. 4. 19:09
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Úgy, hogy megismerek valakit, megtetszünk egymásnak, megvan az összhang, ismerkedünk, összejövünk. Csak úgy spontán. Nem azért, mert 200 csaj közül ő írt vissza először... Meg nem azért, mert egész nap húzogatok mindenkit jobbra a Tinderen. Annyira gáz, mikor valaki csak azért jár valahova (legyen az buli, társkereső vagy bármi), hogy becsajozzon...
2017. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Használd a nyomorult agyad. Ez a legjobb taktika. És ezt nőként írom, aki már belefáradt az agyatlan, felszínes, gyártósorszagú üzenetekbe.


-A levelek ontása tré. Egy konkrét személyt akarsz egy társat, az isten verje meg, miért rendezel akkor húspiacot? Ha dugni akarnál csak velük, akkor rendben, de annyira fárasztó és annyira üvölt a sorokról, mikor valaki arra sem méltat, hogy figyeljen külön rád, mert másik 40-el is cseverészik...

-Ha írsz valakinek, az első az, hogy MINDEN, amit tudsz róla a profilja alapján, az legyen a beszélgetés alapja. Ne kérdezd meg azt, amit kiír, ne nézd hülyének, mert nagyon érezni! Gondolkozz róla és vele is, és tiszteld meg annyira, hogy személyre szabod a beszélgetést, és úgy kezeled, mint a lányt, akivel talán pár nap múlva egy asztalnál ültök egy nyugis kis kávézóban, vagy akivel pár hét múlva kéz a kézben sétálgattok. Társat keresel? Akkor a társat keresd a másikban, nem azt, hogy "mizu". A társ a gondolkodásmódjáról és valami sokkal belsőbb, lényegesebb dologról ismerszik meg. Azt pedig csak minőségi beszélgetéssel tudod belőle kihúzni. Senki sem adna magából, ha érezné, hogy egy a sok közül. Nem kell segget nyalni, de legyél alapos, figyelmes, és intelligens.

-Nem vagy hercegnő. Ha kell barátnő, teszel érte. Várni a sültgalambot mindenki tudja. És nem szexi egyáltalán, ha bárki bárki után koslat. a nők általában száz meg ezer üzenet közül válogathatnak egy társkeresőn. Akkor is, ha normálisak. És akkor is, ha megérné őket megismerni. Nem fog keresni, nem szorul rá egy ilyen férfire. És lehet vergődni, de a kultúránkból még mindig nem kopott ki, hogy a férfinek illik kezdeményezni.


Ja, és felejtsd el a módszereket. Ők emberek. Érdemes úgy kezelni őket, mint egyedi individuumokat. Ez mindkét nemre igaz, iszonyat suttyók tudtok lenni, mert azt hiszitek, mindenkivel azonosan kell viselkedni és azonosan kell megszólítani is. Csináltok egy sémát, és amit Katikánál alkalmaztok, azt Julcsikánál meg Erzsikénél is, mert túl sok energiába telne észrevenni, hogy az anatómiai adottságaik ellenére különböző emberek külön személyiséggel és külön igényekkel, stb...

2017. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Soha nem csináltam a levélontást, ehhez nekem nincs türelmem. És amikor próbáltam megnézni hogy vajon összeillünk-e a lánnyal, és az információi alapján valami frappáns levelet írni neki, nos ez se működött. Pedig a csajok mindig azt mondják hogy valami eredeti indító levél kell nekik, de ez nem igaz. Én ilyen levélre még egyszer sem kaptam választ. Úgyhogy az első két módszer nekem nem jön be. Marad a "várok a csodára" megoldás, vagyis várom hogy a lányok írjanak nekem először, és bizony ezzel a módszerrel már akadt is barátnőm többször is, és nem is csúnya lányok... Negyedik megoldásként belépek, és az első mondjuk három lánynak, aki megtetszik írok valami rövid szöveget, esetleg rögtön indítónak meghívom egy kávézásra stb, aztán ki is lépek, nem pazarlok több időt erre. Meglepő, hogy ez a legutóbbi módszer mennyivel többször bejön, mint amikor frappáns levelet próbál "kiizzadni" az ember...
2017. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Tökmindegy, egyik sem lesz sikeres.


Kissé magányosnak érzed magad, és örülnél egy társnak? Hahaha, kapcsolatfüggő lúzer vagy, mi az, hogy vágyaid vannak?!

Jól megfontolod, kinél kezdeményezel, és írsz neki egy személyre szóló levelet? Hahaha, úgysem kapsz választ. A tetejébe néhány ilyen után a lelkiismereted megsínyli a dolgot. Wait, lelkiismeret? Hahaha, lúzer vagy.

Lelkiismeret nélkül, nem komolyan véve csak úgy írogatsz? Hát hogy képzeled? Mi individuuuuuumok vagyunk, nekünk külön személyre szóló szivárvány kell! Igaz, hogy leszarjuk, de nehogymár ne szenvedj!

Az ismerkedés jöjjön csak úgy magától, ne tegyél a céljaidért. Ha nem jön magától, akkor biztos egy rusnya életképtelen nyomorék vagy, aki megérdemli, hogy egyedül dögöljön meg.

2017. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!