Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből gondolják a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből gondolják a férfiak, hogy aki nekik nem kell, az másnak sem kell, ezért könnyen kapható szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Bevásárlóközpontban senki sem csodálkozik rajta, hogy az emberek egyik fele a magvas teljeskiörlésű kenyeret veszi, a másik meg a fehéret. És mindkettő elégedett a választásával, nem azért veszi meg a fehéret, mert elfogyott a barna.


Ruhákon sem csodálkozik senki, hogy valaki kék pulcsit vesz más meg feketét.


És nem, a fehér kenyeret sem osztogatják ingyen, és a fekete pulcsit sem vágják hozzád, hogy ingyen van, viddmárinnen mert senkinek nem kell.


Miért csak a nőknél ilyen korlátoltak a férfiak?


Én még nőnél ilyet nem hallottam, hogy fujj nekem ez nem tetszik, biztos másnak sem kell, ezért jó lehetek nála és megtenne nekem bármit.


A kövér nők, a 30 feletti nők, az anyukák, a kismellűek, mindnél azt hiszik a férfiak, hogy másnak nem kellenének.


Igen, a felsoroltak közül az egyik csoportba tartozom, és 5ből 1 pasas elsüti, hogy milyen nehéz és rossz lehet nekem, biztos nehezen találok párt.


Pedig mellette ott beszélgetek/találkozok 4 másik férfival, akik tetszenek is és kapcsolatot szeretnének velem, sőt még tulajdonságaikat tekintve akár különbek is, mint a sajnálkozó. Egy kettőnek már átküldtem egy screenshotot az üzeneteim számáról és azokról, akik írtak, és amit írtak, de nem volt meg a kellő hatás, mert "azok is biztos csak szexkapcsolatot akarnak, csak nem mondják. Csak várjak, majd kiderül"


Az én során sosem derült ki, korrekr embereket ismertem meg.


2017. okt. 7. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egónövelés, le kell szarni az ilyet, koncentrálj azokra, akiket érdekelsz. Majd kiderül, kinek komolyak a szándékai közülük, de az már nem a sajnálkozóra tartozik.
2017. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Oké, kipanaszkodtad magad? Eldicsekedtél azzal, hogy csúnya vagy mégis találnál párt magadnak. És? Kit érdekel?


Vissza kérdeznék: miből gondolod, hogy bárkit is érdekel az amúgy általánosító, bugyuta kérdésed?

2017. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez egyáltalán nem így van. Gondolom kövér vagy, arra lehet, hogy igaz. De te is írod, hogy az 5 férfiből, akivel találkoztál egy mondott ilyet. Ez még nem indokolja a "férfiak" megszólítást.
2017. okt. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdésben szereplő egyén egy gyökér, nem férfi, így a kérdés elvesztette az értelmét. Egy férfi nem így viselkedik.
2017. okt. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem csak egy, 5ből egy legalább. Nem számoltam össze de nagyon gyakori.


Már több, mint 500levelet kaptam az egyiken, és legalább ennyien kerestek meg a másikon, azèrt nem egy elenyésző mennyiségről beszélünk.


A legtöbb ilyet törlöm, csak zavar, hogy ilyen sokan néznek semmibe, mikor a többség örülne, ha hozzászólnék, ezért jó lenne terjeszteni, hogy ránk is vágynak, nem pedig ránkfanyalodnak. Ha ez egy csomó emberhez eljutna, sokkal kevesebben lennének lekezelőek velem és más nőkkel.


Egyébként nem panaszkodom, viszonylag jó dolgom van, csak ebből a hozzáállásból már annyit kaptam, hogy el kezdett érdekelni a mögötte lévő gondolatmenet.


Hiszen semmi másnál nem gondolják az emberek(vagy nem ilyen feltűnően sokan), hogy "ami nekem nem kell, az másnak sem"

2017. okt. 7. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Jah, több száz levelet kapsz, rengeteg korrekt embert ismersz meg, mindeni utánad döglik...


...... DDDDEEEEEE


állandóra senkinek nem kellesz, még mindig egyedül vagy.


Büszke lehetsz magadra

2017. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na ezaz. Utolsó ezt miből gondolod?


Olyan hihetetlen lenne, hogy egy kivétellel minden exemmel én szakítottam? Hogy én bontottam már fel eljegyzést és utasítottam vissza gyűrűt? Hogy az én igényeim extra magasak és még így is akarnak?


Bezzeg, ha azt írta volna, hogy sovány, gyermektelen, nagymellű, harmincas, gazdag nő vagyok, aki többszáz ember közül nem talál társat, akkor egyből megkapnám, hogy magasak az igényeim.


Mégis miből gondolod, hogy aki neked nem kellene, azt más sem akarná egy életre?

2017. okt. 7. 14:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek. Akik azt hiszik, hogy az ő ízlésük univerzális, mert az egyedfejlődésben nem jutottak el addig, hogy belássák, hogy ami neki nem tetszik, másnak tetszhet.


Olyan mértékű "rajongótáborom" nincs, mint a kérdezőnek, de én is találtam jó és teljes értékű párkapcsolatot kövér nőként (én ebbe a kategóriába tartozom a leírtak közül)... és én is megkaptam már, amikor láthatóan csak szexre és nyilvánvalóan ilyen "hát nem jön be, gáz, ahogy kinéz a csaj, de hát puninak puni, én meg 3 hete nem dugtam" típusú emberkéktől akár fórumon, akár élőben, hogy túl válogatós vagyok meg hogy kinek képzelem magam, kinek kellenék. Nyilván több férfi vágyik vékony nőre, de van, akinek a nagyobb test tetszik. Ennyi. Azért nem kell megelégednem azzal, hogy elhasználjanak egy estére, mint egy kotont, mert nem vagyok egy médiadeál külsejű vagy egyéb paraméterű (pl. korú) nő, ha engem nem érdekel az egyéjszakás.

2017. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!