Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 évesen HOL tudok Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen HOL tudok Budapesten normális, intelilgens fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Biztosan szerencsétlennek tűnhetek de sose volt hosszú távú komoly kapcsolatom. 3 éve vagyok teljesen szingli. Nem sajnáltatni akarom magam csak érdekelne, hogy egy tényleg normális csaj hol ismerkedhet? Nem szeretek bulizni és nem szexelni szeretnék csak.

2017. okt. 8. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye attól függ, hogy mi érdekel téged.

Mondhatom, hogy menj el egy hardtechno bulira, ha nem szereted azt a kultúrát, akkor nem fogsz odamenni.

Mi érdekel?

2017. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
gyakorlatilag szóról szóra leírtál engem,csak nőben :D meg én "csak" 2 éve vagyok egyedül.a válasz érdekelne engem is,egyébként pedig pacsi!
2017. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Érdekelnek más országok kúltúrái, a zene, a gasztrónómia és a filmek és a sorozatok. De a szórakozóhelyek nem az én világom. 4x voltam életemben mindegyiknél úgy kellett az idős apókat leszednem magamról...
2017. okt. 8. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha sima diszkóban voltál, akkor ott csak ostobákat találsz. Én anno voltam egy pesti romkocsmában... hú, micsoda férfiak voltak ott. :D Csak én nem öltözködöm rockerként, szóval biztos nyominak tűntem azokhoz a csajokhoz képest, akik követik a stílust. Pedig de jó lett volna valami nagy, izmos pasit felszedni... :D És a legjobb bennük, hogy nagyobb részük értelmes, mint a diszkópatkányoknak. :D És nincsenek cigányok... :D :3
2017. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Menj el pl latin táncot tanulni.
2017. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

vannak még ilyen lányok?

kicsit megjött az életkedvem...


én Pesten csak meló kapcsán vagyok heti párszor meg sztem nálam jobbat érdemeltek uh csak annyi h szerintem vannak ilyen fiúk de hogy ott felétek mit csinálnak az passz.

2017. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Keress fórumokat amik a fent említett témákkal foglalkoznak. Ott találhatsz olyanokat akikkel ismerkedhetsz is.

Milyen filmeket/ sorozatokat nézel ?

2017. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez fordítva is igaz,múltkor haverommal alíg birtunk magunkról levakarni egy 35éves női csapatot.
2017. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egymást keressük 😍
2017. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!