Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Na szóval arról van szó hogy már régebben eldöntöttem magamban hogy addig nem lesz barátom amíg magamat el nem fogadom külsőleg/belsőleg. Viszont ez elég nehezen megy. Ráadásul kicsit félek az új dolgoktól és ha belegondolok akkor ezzel az ismerkedés/szerelem kapcsolattal csak a gond van. Kezdjük ott hogy én sokszor leégetem magam elesek(amin persze utólag vagy már akkor jókat nevetek a barátaimmal), ha ideges vagyok elkezd hülyeségeket beszélni. Így bizonyára a kiszemeltem előtt is leégetném magam. Nehezen nyílok meg az új emberekkel nehezen tudom megtalálni a szót ezért félek hogy csak a kínos hallgatás lenne egy randin. Plussz feszélyez ha új emberekkel kell találkoznom akiknek még kell felelnem. Tehát a családja előtt is leégetném magam.

De most mégis van egy srác akinek azt hiszem felkeltettem az érdeklődését és nekem is bejon viszont ezek miatt nem is merek semmi pozitív jelet adni neki. Inkább el is fordítom a fejem ha ott van.

Mitévő legyek?



2017. szept. 28. 19:30
 1/2 anonim válasza:
79%
Túl félink vagy.Mindenbe csak a negativat látod,próbáld kicsit pozitívan nézni a dolgokat.Próbálj többet beszélni vagy előre gondold át hogy mit mondanál az adót helyzetbe.Kommonukálás nélkül ne nagyon várj csodát.
2017. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az addig rendben van, hogy elhatároztad, hogy addig nem lesz barátod, amíg el nem tudod magadat fogadni kívül-belül. (Nem is kell hozzá az elhatározás, anélkül is így lenne.)

A probléma csak az, hogy te valószínűleg azt gondoltad, amikor ezt elhatároztad, hogy néhány hét vagy max. hónap alatt sikerül majd elfogadnod magadat. Rossz hírem van: évekbe, esetleg évtizedekbe fog telni.


Úgyhogy egyelőre semmit se tegyél. Majd akkor akarj randizni, amikor már előre tudod, hogy jól fogod érezni magad egy olyan helyzetben, nem idegesen, kínosan.


Illetve egy valami csinálj: tanulj. Mindenfélét. Iskolai tantárgyakat is, de minden egyebet is: zenélni, főzőcskézni, sportolni, stb. Akkor sokkal több ötleted lesz a randikon is, hogy miről beszélj, meglátod.

2017. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!