Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak ideig-oraig tudok lelkese...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ideig-oraig tudok lelkesedni valakiert, wz normalis?

Figyelt kérdés

Beszelgetek pasikkal messengeren es egy ido utan egyszeruen unalmasak lesznek szamomra....Akkor is ha kulsore bejonnenek amugy... Ha talakozunk es akkor jon be valaki, akkor nincs gond, igaz hogy akkor mindent elrontok viszont.... Msot is beszelgettem valakivel meg minden, izgatottan vartam mikor visszairt, szoval megdobogtatta a kicsiszivem, erre elkezdtuk egymast piszkalni minden hulyeseggel, es valahogy vege lett... Nem erdekel tobbe.... Pedig reggel majd meghaltam hogy beszelhessunk.Es ugy erzem hogy nem is nagyon fog bejonn senki mas olyan orulten, mint mikor a srac akibe konkretan szerelmes voltam kioffolt. Mi lehet ez? Hulye vagyok csak?

17/L



2017. szept. 24. 21:33
 1/3 CFB ***** válasza:

Dehogy vagy hülye. Én szinte törvényszerűen bő 1 hét után kiszerettem az emberekből. Ami elég cink, hogy utána így találkoztam egy sráccal, akivel "jártam" (neten ismertem meg, és nem érdekelt 1 hét után, így jó fél évvel később találkoztunk, mivel messze lakott.2 nappal később dobtam). Viszont most igaz, másik kontinensen, de megtaláltam azt az embert, akiből úgy érzem, nem fogok ki szeretni, és mindig érdekelni fog. (Már csak az kéne, hogy ez az illető tisztában legyen önmagával, és akkor akár képes lenne szeretni is valakit, mert néha így, néha úgy viselkedik most pont emiatt :'D)

Úgyhogy nyugi, majd kész valaki, aki maradandóan érdekelni fog. Akiből ki szeretsz, megunod, azt sosem szeretted igazán. Tudom, hogy ez az érzés több, mint egy fellángolás, de 100%osan nem mondható szerelemnek. Csak nyugi, és várja az igazira, addig meg ha kedved tartja, csináld ezt tovább :)

2017. szept. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincsen ezzel baj, sőt, hidd el hogy jobb mint amikor ennek az ellentéte vagy és jönnek a lelkesedések egymás után szünet nélkül! Csak idő kérdése és lesz akiért te is lelkesedni fogsz, addig meg ne feszülj rá a kérdésre, majd kialakul. :) 20f
2017. szept. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is voltam ezzel így korábban, nem épp a legjobb dolog...


Ha gondolod, írhatsz, hátha én leszek az az egy, akit majd nem unsz meg.:P

22/F

2017. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!