Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért izgul mindegyik pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgul mindegyik pasi ennyire, ha komolyabbra fordul? Félnek vagy én nem értem?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában azt vettem észre, hogy az aktuális pasik ( mostanában 3 volt) mikor beszélgetünk, csak összevissza magyaráz, osezeakad a nyelve, esetleg felbukik valamibe, ha csókra kerül a sor, izzadnak, idegesen babrálnak a hajammal.

Nekem úgy tűnik mintha felnenek tőlem, vagy nem is tudom! Mi a francot jelent ez? Miért nem tudnak csak úgy lazán atölelni és kész?


2017. okt. 9. 07:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Mert nem.
2017. okt. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Mi a francot jelent ez? Miért nem tudnak csak úgy lazán atölelni és kész?"

Azt jelenti hogy 13-14 éves tiniknél ez természetes viselkedési forma.

2017. okt. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Valószínűleg!

Csak az a baj, hogy akikről beszélek, inkább 30 évesek!

2017. okt. 9. 07:46
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ezek a jelek inkább az erős kémiának köszönhetőek.

Ha komolyra fordul a dolog és tényleg akar valamit akkor ott már eldőlt, hogy te is akarod őt és akkor fel kell oldódnia a közeledben, kivéve, ha nem egy csajozós típus, régen volt nővel, mert akkor dolgozik a tesztoszteron.

2017. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Diavolino44 ***** válasza:
39%

Ez nem kor fuggo, nagyon keves ferfi van, aki nem izgul, ha csokra kerul a dolog. Valoszinu, nem ugy ismerkedtel meg egyik ferfival se a harombol, hogy leszolitott az utcan. Miert? Mert felnek a visszutasitastol.

Ugyanez a helyzet a csoknal is. Ha “megprobalja” s visszautasitast kap akkor serul az egoja.

Ezt annyiba tudod segiteni a randi alatt, hogy jelzed a pasi fele, hogy neked is tetszik.

Szerintem a legtobben izgulunk egy kicsit, meg en is pedig viszonylag sok csokon es randin vagyok tul.

2017. okt. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Te váltod ki ezt belőlük, te vagy a hibás;-)...biztos van valami domina kisugárzásod, vagy túl határozott és gyors vagy.
2017. okt. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert átlagos férfiként kevesebb lehetőségünk van bármilyen kapcsolat kialakítására, mint a nőknek (vagy akár a csajozógépeknek), így nem szeretnénk elrontani, ha valami már alakulóban van és ettől görcsössé válik az egész.


Ha a 30 évesek között keresgélsz, akkor bizonyára túl vagy már néhány vizsgán, esetleg állásinterjún. Te miért izgultál, miért izzadt közben a tenyered? Egyáltalán nem segített semmit, mégis így volt. Na ez valami hasonló.

2017. okt. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
próbáltad már férfiakkal is?
2017. okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel ez nem tipikus, a kérdés inkább az, te miért pont ezekkel jössz össze.
2017. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak miattam lenne ilyen zavarban egy férfi. Mit meg nem adnék. Én imádnám a szerencsétlenkedését is, hiszen azt bizonyítaná ezzel, hogy tényleg komolyan érez irántam.
2017. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!