Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, számotokra imponál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, számotokra imponáló vagy taszító, ha egy pasi retrogamer?

Figyelt kérdés

Van, aki számára ez érdekes, izgalmas lehet?

Nyilván nem olyan szinten, hogy a szabadideje 99,99%-át a kockulás teszi ki, és fontosabb egy Space Invaders, mint egy randi a barátnőjével, hanem ésszerű mértékben, sima hobbiként.


2017. okt. 7. 20:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szamomra abszolut semleges.
2017. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Figyelj, ha egyébként jó a humorod, intelligens vagy és a kinézeted sem taszító, szerintem bármilyen hobbi belefér. A retrogamer meg tök jó, játszhattok együtt, főleg ha esetleg a lány is gamer. Mondjuk sem imponálónak, sem taszítónak nem mondanám. Talán azért inkább imponáló, mert legalább nem azzal töltöd a szabadidőd, hogy órákat páwáskodsz a tükörben.
2017. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Javasolnám neki az egyik kedvenc könyvemet elolvasásra: Ernest Cline- Ready Player One

22/L

2017. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez mit jelent? Mert velem is volt, hogy napokat elcsesztem egy oldalon, ahol megtaláltam a régi Atari játékokat meg azt a DOS indítót is letöltöttem. Izgi volt.
2017. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát ha nem azt jelenti a retrogamer, hogy csattogós lepkét tologat az illető, akkor nem hiszem, hogy zavarna.

De amúgy tényleg, mi az?

2017. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Egyik se, felőlem akár metál énekes is lehet.

Nem értem mit számít ez ?

2017. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem imponálna, engem is van, hogy elkap a retro láz játékok terén, bár többnyire inkább újabb játékokat tolok.
2017. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

space invadert hogy tudod még mindig élvezni? Komolyan azzal töltesz el órákat? :D


Nem kötöszködésből mondom, csak érdekes :D

2017. okt. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha a mérték valóban ésszerű, és egyébként minden rendben. Ésszerű mértékben én is szoktam játszani.
2017. okt. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha nem kazettáról játszod, a szemükben szar vagy. ;p

31/f

2017. okt. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!