Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szívesen ismerkedem fiúkkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen ismerkedem fiúkkal, de amint komolyabbra fordulnának a dolgok (pl. randizni hív), visszavonulót fújok, pedig nem akarok! Megijedek! Miért? Hogy tudnék változtatni? 18/L, még nem volt barátom, randim is csak egy

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egyszerű: ha nem akarsz "visszavonulót fújni" akkor ne tedd. nem tudom hogy segíthetnénk neked ebben. helyetted nem tudunk elmenni a randikra :)
2013. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

énis így vagyok, de első randi után futamodok csak meg.

de én tudom miért, mert tetszik a pasi, de az már nem hogy annyira hamar akar az összes testiséget... már 2. randin tapiznának meg smárolnának, nekem meg nagyon hosszú idő, mire kiépül az a bizalom

lány barátaimat se érintem meg soha, a családban se szokás a nagy puszizkodás semmi, gondolom rájátszik a nevelésem

meg az hogy próbáltam ebből kitörni és nagy nehezen összejöttem egy pasival de jól átvágott...

azóta nem merek senkivel

nem lehet hogy félsz a csalódástól, ez a gond?

2013. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Nincs veled semmi baj

Szerintem akkord a randit de kék bökkenő van mert akarsz egy barátot másik meg azért nehogy valami történjen randin ez az én tippem.

2013. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztonságban érzed magad a jelenlegi állapotodban és félsz az ismeretlentől, félsz a csalódástól, félsz kilépni a komfortzónádból. Szembe kellene nézni ezzel a félelmeddel.
2013. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én szintén 18 éves vagyok de fiú én így vagyok vele.
2013. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy félsz a csalódástól (tudat alatt valószínűleg). Ezért nyomban takarodót fújsz, nehogy megsérülj. Ennek sok oka lehet, többnyire kisgyermek korból szokott eredni. Talán valaki megbántott, vagy valami nagy sokkhatás ért esetleg. Sok minden lehet. Milyen a viszonyod a fiúkkal amúgy? Vannak fiú barátaid?
2013. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek megy a zöld!

Nincs fiú barátom, csak 1-2 kedves ismerős. Így gyakorlatom sincs, hogy őket mi érdekli, mit szeretnek - valószínűleg ez az egyik ok. Általános iskolában kiközösítettek, bántottak - nem fizikailag. A szüleim elváltak, ez ért sokkhatásként. Sokszor voltam viszonzatlanul szerelmes.

Sosem voltam érzelgős típus, nagyon nehezemre esik kimutatni az érzéseimet mások felé.

Mindegyik jó válasz, mindegyikben magamra ismertem. Félek az ismeretlentől, a csalódástól, és ez nekem így pont jó a komfortzónámban. Csak félek, hogy egyedül maradok, és én is vágyom valaki után aki kedves velem, és megért, de már nem bízom meg senkiben.

Szeretnék változtatni, de félek, hogy unalmasnak találnak, hülyének néznek. :(

2013. márc. 28. 19:54
 8/12 anonim válasza:

Soha nem leszel vagy voltál egyedül ott voltak a barátok akik meleted álltak jobban rosszban egyedül biztosos nem leszel biztos fogsz találni egy rendes kedves fiút találsz magadnak barátod csak türelem.

én is várok még

2013. márc. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen típus vagyok én is. Nekem egyszer azt mondták (és jellemző az idősebb tesóimra is) hogy amit megszoktál kiskorodban felnőttként is azt fogod keresni egy párkapcsolatban, illetve az egész életviteledben (tudat alatt, mert félsz a változástól). Nem tudom a te történeted, de az én esetemben pl. erőszakos, alkoholista apa, nem volt rendes, boldog gyerekkorom amit kiélvezhettem volna, így mindig megfutamodok amikor ott lenne a kiskapu a boldogságra( Egy fiú, egy barát,egy esély). Mivel tudom az okát próbálok ellene küzdeni, de nagyon nehéz..most már egyre jobban megy a változás mióta rájöttem az okára ( kb 1,5 év). Neked is csak azt tudom tanácsolni, hogy találd ki mi lehet az oka, magadtól, vagy segítséggel és azon próbálj meg gyökeresen változtatni. Nekem pl. az új suli is rengeteget segített . :)
2013. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igyekszem nyíltabb és kedvesebb lenni. De nagyon nehéz... nagyon nehéz változni.
2013. márc. 29. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!