Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 éves lányként mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lányként mennyire reménykedhetek abban, hogy a saját korosztályomból az elvárásaimnak megfelelő férfit találok?

Figyelt kérdés
Vannak ambíciói a jövőt tekintve, "jót s jól" szeretne véghezvinni, tiszteletre méltó, becsületes ember, akinek csak etikus tettei vannak és nyitott a világ dolgai iránt, elemző természetű, de a tapasztalás utján való megismerést is fontosnak tartja. Érzelmi és értelmi intelligenciája is magas. Nagyon álomvilágban élnék?
2017. okt. 9. 23:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

nos eléggé :D

bár a politikusok között kell keresned szerintem

2017. okt. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Ez így egyben elég ritka. Vagy ha nem, akkor rosszul néz ki külsőre. De aki jól néz ki, és ilyen, az már foglalt, vagy nagy a sor.

Szóval igen, nehéz lesz ilyet találni.

Ja igen, arra vigyázz, hogy ezeket az elvárásokat te tapasztald ki a másikban, mert sokan lesznek, akik majd azt állítják, hogy ők ilyenek. De akik ilyenek, azoknak nem kell "önreklám".

2017. okt. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 kén_ ***** válasza:
100%

Mivel az érzelmi intelligenciát is preferálja a hölgy, ezért szerintem ez a politikus tipp több, mint megmosolyogtató. Maradjunk annyiban, hogy sok politikus hatalomközpontú, és többjüknél fontos jellemvonás az énközpontúság, az egoizmus. Egyébként szerintem bőven vannak olyan srácok, mint akiket felsoroltál. Viszont azok, akik még külsőre is tetszenek neked, és ezen tulajdonságokkal is rendelkeznek, nos...mondjuk úgy, hogy ez már egy jóval kisebb halmaz valószínűleg, de egyáltalán nem lehetetlen szerintem. Álomvilágban semmiképp sem élsz, kérdés, hogy lesz e elég kitartásod, míg megtalálod az illetőt. Sok sikert mindenesetre.:)


21/F

2017. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben, ha lemarad a csak etikus jelző, szerintem sokkal több ilyen embert találni, aki a fentebbieknek megfelel. Ez is mondjuk relatív, hogy mivel bukik ki a fentebb említett csoportból. Pl nem etikus ha valaki igénybe vesz kedvezményesen egy szolgáltatást ami nem járna neki, de van egy ismerőse aki eltudja intézni. Pl különböző egyébként nem járó utazási kedvezmények.


De ettől még lehet jó ember, ez egy nagyon tág fogalom, de egy kis rosszat muszáj elkövetni az életben, nem éri meg mintapolgárnak lenni.

2017. okt. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

ha el tudod hinni akkor egyet ismerek ilyet...itt

még ha öndícséretnek is hat...de mások szerint így van


és talán még van egypár, a mérce nem biztos, hogy magas, inkább szűk..


akkor miért vagyok / voltam mindig egyedül? .talán mert igen kevés ember értékeli ezeket a dolgokat..

2017. okt. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon reménykednék a helyedben.
2017. okt. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Hogy tiszteletre méltó és becsületes vagyok-e, azt nem tudom. Nem hiszem. Már régen letettem arról, hogy a világra bármilyen befolyást is gyakorolják. Jelenleg a saját boldogulásomat keresem olyan eszközökkel, hogy másoknak ne ártsak vele. Az érzelmi intelligenciámmal nem vagyok tisztában, az ilyen jellegű megnyilvánulásaimat megpróbálom korlátok között tartani.

A többi stimmel. :)

2017. okt. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha belefér neked maximum 10 év,nem akkora elvárás.A mostani barátom 8 évvel idősebb nálam és róla ugyanez elmondható,amit te itt leírtál.


23/N

2017. okt. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ugye nem rólam van szó ? (8) :D

31/f

2017. okt. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egy korosztály, de szerintem annyira nem extrák ezek az igények.
2017. okt. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!