Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem találok magamnak a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok magamnak a saját korosztályomból párt. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy bár 24 éves vagyok de külsőre is kb 18 nak nézek ki :D. Ezzel nekem nincs is semmi bajom. De a viselkedésem se túl felnőttes, bár nem is gyerekes. De kb olyan 18-20 év közöttinek érzem magam. Emiatt nehezen találok barátnőt magamnak, az én korosztályomból a lányok nagyon unalmasak és nem lehet velük semmit csinálni. Én olyan barátnőt szeretnék, aki fiatalos szeret hülyéskedni, élvezi az életet és nem csak valami unalmas munkájáról tud beszélni. Amúgy egyetemre járok albérletben lakom Budapesten és hobbim a gördeszkázás. Nekem az 16 és 20 év közötti lányok jönnek be, de nem azért mert pedofil vagyok vagy ilyesmi hanem viselkedésben. Mit tudnátok tanácsolni, mit csináljak? Azt nem fogadom el válasznak, hogy nőj fel :D :D Mert én felnőttem van felelősségtudatom nagyon kulturált vagyok és tisztelettudó, bárhol megállom a helyem, nagyon önálló vagyok. De akkor is úgy érzem belül örökké fiatal maradok. Ha van olyan lány aki szintén így érez az írhatna, de gondolom nem nagyon vannak ilyenek. Bocsi kicsit hosszú lett :D :D ???
2014. okt. 30. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés manapság az ilyen srác :D a mostaniak a "swag/yolo" stílust képezik vagy fel akarnak nőni. Mindig maradj ilyen!!:D Kevés az olyan lány aki elfogadja de nem értem miért...szerintem baromi jó ha egy fiú belül még "gyerek" de amúgy felnőtt is. Nem tudom miért jó az ha valaki belül is felnőtt,értelmetlen az élet :D de kevés lány foglalkozik ezzel sajnos. De biztos vagyok benne h majd lesz olyan lány aki ezért fog imádni! :D Amúgy ha már kiszúrtam azt h gördeszkázol...rossz ember nem lehetsz :)) (én is gördeszkázom)
2014. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!