Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ilyen lányt szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen lányt szeretnék magamnak, akkor mindenképpen ki kell gyúrnom magam és egzisztenciát is fel kell építenem magamnak?

Figyelt kérdés

Ilyen nőkre vágyok......


https://www.youtube.com/watch?v=ng9R8NvTnxI


De sajnos nem nagyon állnak velem szóba az ilyen lányok. Nem vagyok elhízva de van rajtam felesleg pici pocak, toka stb. teljesen átlagos külsőm van. Rendes munkám van, de nem keresek sokat (175 ezer nettó).

Úgy érzem, ha ennél rosszabb külsejű nővel jönnék össze akkor átverném csak szegényt és én sem lennék boldog.


Elég ha humorban dumában fejlődők vagy külsőben egzisztenciában is kell?


2017. okt. 10. 19:03
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Amúgy 34 éves vagyok...
2017. okt. 10. 19:04
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
34 évesen ezen a szinten tartasz szellemileg?
2017. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

34 évesen ezen a szinten tartasz szellemileg?


Nagyon sok férfi ismerősöm van és bizony a férfiak kórtól függetlenül ezen a szinten tart, fontos nekünk, ha egy lány csinos szép.... aki nem ezt mondja az hazudik vagy csak lyuk kel neki...

2017. okt. 10. 19:07
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
Ez a lány nem túl szép, de ebbe most ne menjünk bele, mert kinek mi. Ez a lány karakteréről függ elsősorban. Ha gáz a természete, és senkinek sem kell, akkor talán összejön veled, mert örül, hogy végre érdekel valakit. Viszont ha belsőleg rendben van, akkor túllát a felszínes dolgokon, és pont nem az fogja érdekelni, hogy hány kocka van a hasadon.
2017. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván mindenki 10/10-es párt akarna magának, de feltűnt, hogy ez max az álmaidban működik így? Ha csúnya vagy, és 34 évesen még mindig csak itt tart a karriered, akkor sok jóra ne számíts.
2017. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy full átlagos lány, ha a külsejét nézzük, ilyeneket gyakorlatilag az igénytelentől kezdve a gazdagokig akármilyen pasik mellett szoktam látni.
2017. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%

"fontos nekünk, ha egy lány csinos szép.."

A lányoknak meg az fontos, ha egy pasi, fess és helyes. Nem tudom mit kell ezen csodálkozni. Miért kellenél egy csinos, sportos életteli lánynak, ha te egy lusta, tohonya állat vagy?

2017. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit kell ezen csodálkozni. Miért kellenél egy csinos, sportos életteli lánynak, ha te egy lusta, tohonya állat vagy?


Talán kedvesség aranyosság miatt.....

2017. okt. 10. 19:19
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem 17 eves vagy.
2017. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%
Egy ilyen szép lánynak is ugyanolyan fontos a külső, mint neked. és ő még válogathat is a helyes fiúk között. Fiúkat írok, mert legalább 10 évvel fiatalabb is nálad szerintem.
2017. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!