Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénk visszafogott kicsit tutyi mutyi férfi sikeresebb a nőknél mint egy agresszív bunkó férfi?

Figyelt kérdés
2017. okt. 11. 07:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos nem. Nekem sikerült egy félénk pasiba belezúgni. Szörnyű az, ha érzed, hogy oda vagytok egymásért, de a félénksége miatt nem lehet a tied. Szóval remélem soha többet, nagy ívben elkerülöm őket. Ne legyen agresszív, bunkó sem, csak legyen egy normális átlagos pasi, ösztönökkel, érzésekkel.
2017. okt. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Kizárt!


A félénksége meg a tutyimutyisága még abban is meggátolja, hogy leszólítson egy lányt. Akkor ergó, hogy lenne sikeresebb, ha már a csajok leszólításával is problémája van?

2017. okt. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Volt egy pasim, aki még szex közben sem merte kimondani, vagy jelezni mit szeretne... olyan volt, mint egy megszeppent fadarab... kösz de többet soha.
2017. okt. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért a nők nem szolitják le a férfiakat?
2017. okt. 11. 07:30
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

"Miért a nők nem szolitják le a férfiakat?"


Ja, szóval erre apellálsz, hogy mindent a s..gged alá tegyenek, hogy majd a nő leszólít téged!

Kisfiú, felvilágosítalak, nagyon kevés százaléka a nőknek szokta csak leszólítani a srácokat.

A nők többsége még mindig elvárja, hogy a pasi szólítsa le, ő kezdeményezzen! Mert tudod a férfi a férfi!

De te nem vagy férfi!

2017. okt. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%
Természetesen nem. A külső jobban számít, de az is nagy előny, ha agresszív bunkó vagy.
2017. okt. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%

Egy tutyi mutyi szerintem sikeresebb. Én nem vagyok az, rámenős vagyok, őszinte, erősen határozott.

Szexig sem jutok el a nőkig, míg olvashatod, hogy a tutyi mutyinak legalább esélyt adnak. Az mindegy hogy elbukja azt, de őket preferálják mégiscsak.

2017. okt. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Egy félénkebb pasinál nem lehet kezdeményezni. Amikor próbáltam csak sütögette a szemeit, elpirult, elcsuklott a hangja. Ebből a szituációból menekül az ember lánya. Olyan is előfordult már ismerősnél, hogy a fiú zavarában inkább bunkónak tűnt, nem igazán tudta kezelni a szituációt.

Azért kíváncsi lennék, hogy egy félénkebb férfi hogyan képzelne el egy női kezdeményezést? Szerintem van aki még a randi gondolatától is megijedne. De komolyan, egy nő talán még kezdeményezni képes lenne, na de udvarolni?

2017. okt. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is inkább a félénkek csoportjához tartozom, de ha kezdeményeznek,volt is erre példa,akkor veszem az adást,onnantól bátrabb vagyok. Igaz, "kapcsolatom" is csak akkor lett,amikor a csajok kezdeményeztek,ha én szedem össze magam és kezdeményezek,abból nem volt és nem is lesz semmi. Ha ittas vagyok,akkor pedig veszek egy 180°-os fordulatot, akkor túlzottan bátor vagyok, ami meg azért nem jó,mert kezdek egyre hülyébb lenni, a vége pedig az lesz,hogy beverik a képem.
2017. okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Még jó,hogy nagyon ritkán iszom alkoholt.
2017. okt. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!