Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Agresszív férfi változik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agresszív férfi változik vagy idővel csak rosszabb lesz? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A párom néha elég agresszív, földhoz vág dolgokat, kiabál, bele üt a falba.Tegnap megcsikiztem (kérte hogy hagyjam abba de tovább csikiztem játékból) és olyan ideges lett hogy agresszívan belém csípett.Azt mondta megpróbál változni,nagyon próbálok hinni benne,de nem hiszem hogy ebbe meg lehet változni.Mik a tapasztalatotok?

2016. szept. 20. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem fog, ez csak rosszabb lesz :/
2016. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

Sajnálom, de nem hiszem.

Az lehetséges, hogy egy másik partnerrel neki nem lesznek ilyen agresszív kitörései, de veled nem fog javulni.

Ettől te nem vagy rossz, ez olyan, mint amikor valaki a cukit hozza ki a másikból.

2016. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Magától nem fog megváltozni, szakember szükséges az ilyen karakter megváltoztatásához. Valószínű régi lelki sérüléseket cipel, akár gyerekkorból. Én mindenképp keresnék egy szakembert a helyedben.
2016. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Az agresszív emberek soha nem változnak meg.

Most csak tárgyakat vág földhöz, de idővel az ilyenek a párjukat/családjukat is verik.

Hidd el, tapasztalat, terrorban nőttem fel. Addig hagyd el, amíg lehet.

2016. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Csak akkor változik, ha ő maga is változni akar.
2016. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Az nem elég hogy akar. Ez a tulajdonság olyan mint a drog, nem lehet tőle megszabadulni.
2016. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az agresszió egy velünk született tulajdonság vagy idővel külső hatások/események miatt alakul ki?
2016. szept. 20. 20:55
 8/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
81%

Hát így semmiképpen sem fog! Hogy "igyekszik megváltozni". Ennyi erővel a Mikulást is várhatod. Ez már beleivódott a viselkedésébe, a lénye része. Uralni megtanulhatja, de örökre ott fog vele maradni. Ezt a saját példámból tudom neked mondani.

Le kell ülnötök és megbeszélnetek, hogy hogyan kéne kezelnie az ilyen dolgokat. Nekem pl az segít, ha felpaprikázódom, akkor kapok 5-10 percet, hogy lecsillapodjak. Addig semmi kontakt nincs másokkal. Aztán ha lehiggadtam, akkor újra tárgyalhatunk.


De van akinek szakemberes segítség kell. Ne hagyd annyiba a dolgot! Kell erről beszélni és cselekedni kell. Ha nincs változás és szakemberhez sem akar menni, akkor menekülni kell... mert később lehet az életed is a tét akár.

2016. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az agressziónak még egyéb vonzatai is vannak, majd meglátod. Ezek az emberek egyáltalán nem ismerik a tiszteletet csak elvárják azt, és képtelenek az indulatukat kontrol alatt tartani.

Pedig általában nekik sincsenek nagyobb gondjaik mint másnak. Az ingerküszöbük hihetetlenül alacsony, nem bírják a terhelést, stresszesek.

Nagyon ritkán változnak meg.

2016. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Volt egy hasonló kapcsolatom, aminek nemrég lett vége. Teljesen ugyanez volt a szitu, csak engem már "bántott" is..

Hiába szerelmes az ember, hagyni kell az ilyen partnert, mert nem fog tudni megváltozni. Szerencsére itt pár hamar tudtam lépni, kb fél év volt. Az azelőtti kapcsolatomat szintén ez jellemezte, de az majdnem 5 év volt, és ebből kb 2 év így ment, hogy majd megváltozik, én meg bíztam..

2016. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!