Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy egy férfi agresszív, az a "megverem a nőmet" fajta?

Figyelt kérdés

Milyen előjelei vannak?

Mostanában randizgatok egy pasival akiből én kinézem, de lehet csak a rossz tapasztalat miatt vagyok túl gyanakvó. (testvéremnek volt ilyen kapcsolata, amikor rájöttem, közbeakartam avatkozni mire az az állat nekem támadt). Szóval a pasi akivel találkozgatok, mindennap felhív telefonon és ha nem tudom felvenni vagy pár perc utàn lerázom valamiért, egyből átjön leellenőrizni hogy nem egy másik pasival vagyok-e. Aztán egyik nap mikor nála voltam, valakivel beszélt telefonon és olyan ideges lett hogy a falba verte az öklét... És a 3. ilyen dolog, hogy nem hagyja hogy bármiben is döntsek, múltkor mikor szó volt róla hogy hova menjünk vacsizni, épp mondani akartam a kedvenc helyemet mire ő a szavamba vágott és mondta az ötletét. Óvatosan megemlítettem neki hogy néha hagyhatnà hogy én is döntsek, de erre nevetett és a fejemet simogatva azt mondta: nem kell ilyen dolgokkal foglalkoznod, leveszem a terhet a válladról... Egyébként hozzàm mindig kedvesen szól, csak ezek a dolgok zavarnak, aludni se tudok mert ezen agyalok...


2017. okt. 1. 02:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Betegnek tűnik. Hagyd a fenébe.
2017. okt. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ezek bizony jelek. ne kezdj vele, ha jót akarsz magadnak!
2017. okt. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Felesleges a kérdés, hisz úgyis ezzel a fickóval maradsz.
2017. okt. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon agressziv,birtoklo paraszt.

Ha vissza tudnal utni,tuti nem vonzodna hozzad. Az ilyenek mindig a gyenge,vedtelen tipusu noket szurjak ki maguknak.

2017. okt. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Felesleges a kérdés, hisz úgyis ezzel a fickóval maradsz.
2017. okt. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha vele maradsz ezek után is akkor nem vagy normális. Én egyből dobnám. Nem hiányzik, hogy verjen egy ilyen állat.
2017. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"olyan ideges lett hogy a falba verte az öklét."


komolyan megvárod, hogy téged üssön???


Kicsilány, ezek nem előjelek, hanem üvöltő bizonyítékai, hogy egy agresszív állat.

Még csak randizgattok, de már a kizárólagos tulajdonaként kezel. Mit akarsz ennél világosabb jeleket? Tudod te a választ, csak nem érdekel.


Ez imponál neked, ettől férfias, hogy erőszakos, átmegy ellenőrizni (mi van??), belever a falba (csak ideges volt...), mondani akartam a kedvenc helyemet mire ő a szavamba vágott és mondta az ötletét (nyilván tisztel és egyenlő félként kezel)???


komolyan kérdezem, hogy mit vársz, mit gondolsz a továbbiaktól, ha most még csak találkozgattok?


Divatos manapság az áldozathibáztatás kifejezés, de EZ PONT NEM AZ.


De biztos elég izmos és magas, az a biztonságérzetet nyújtó igazi férfias típus, mert te kicsit sem vagy felszínes.


(Mielőtt bárki érdeklődne, hogy a frusztráltság szól-e belőlem, megjegyzem, hogy van barátnőm, viszont volt egy lány ismerősöm, aki a kérdezőhöz hasonlóan bevonzotta az ilyen gyökereket, mert a termetben és az agresszív viselkedésben látta a férfiasság összes mibenlétét - erős a gyanúm, hogy a kérdezőnek is hasonlóan bonyolult és nem kevésbé felszínes elképzelése van erről)


A legjobb amit tehetsz, hogy AZONNAL megszakítasz vele minden kapcsolatot.

2017. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sohasem vonzódtam az ilyen állatokhoz, sohasem volt ilyen pasim :)

Igaz amit valamelyik hozzászóló írt, a gyenge nőkhöz vonzódnak, testvérem is ilyen, de én nem :)

Csak nem tudom, hogy ezek jelek-e...De köszönöm a megerősítést, fel is hívom, hogy véget vessek.

2017. okt. 1. 12:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, #7 vagyok.


Hangsúlyozom, hogy ezek nem jelek, hanem nagyon egyértelmű bizonyítékai annak, hogy az illető agresszív, "megverem a nőmet", birtokló fajta.


Mindenképpen vess véget ennek. Valószínű nem fog egykönnyen beletörődni (a fajtájából adódóan), de légy következetes és határozott.

2017. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igazatok volt.

Felhivtam telefonon, mondtam hogy jöjjön át mert beszélni akarok vele.

Átjött, mondtam hogy nem illünk össze, ne találkozgassunk többet.

Mire ő sírva könyörgött hogy megvàltozik. Ez a papucs stílus nagyon nem jön be, mondtam is neki hogy ezzel nem ér el semmit, keressen hozzá illő nőt.

Egy ideig még próbálkozott majd belevert a falba...ideges lettem mert nem otthon van hogy ezt megteheti, mire ő: "örülj hogy nem te kaptad te r o h a d t r i b a n c." Na itt volt az a pont hogy kinyitottam az ajtót és megmondtam hogy tünjön el a házamból...

2017. okt. 1. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!