Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan lány ezen a földön akinek bejönnek a vékony szemüveges férfiak?

Figyelt kérdés
és ha megszabadulnék a szemüvegtől és felvenném azt a stilust amit a pávák akkor lenne vegre baratnom?? mert a páváknak mindig van pedig ők se izmosabbak mint én csak mas a stilusuk, vagy valami jo ingyenes tarskeresot ismertek?? mit tanacsoltok?? az a baj meg csak okos sem vagyok kulonosebben es gazdag se.

2017. okt. 11. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Szóval csóró, buta, szemüveges vékony srác vagy.


Nem az uccsó két tulajdonságod hátráltat, hanem az első kettő.

2017. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha a páváknak mindig van barátnőjük, akkor logikus lépés, hogy legyél te is páva.
2017. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
A parom vekony es szemuveges. Viszont o meg emelle okos is es haban nem gazdag, de nem is egy eletkeptelen csoro alak. Szerintem se a szemuvegeddel lesz a baj :D
2017. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Csak akkor jön be nekik, ha mellè vèkony (nem átlag, hanem tènylegesen vèkony, csontos) vagy.
2017. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És ha létezik, de mondjuk Új-Zélandon, Pápua-Új Guineában vagy Namíbiában él, azzal mire mész? :D
2017. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sokat kell tanulni kontaktlencsében, és kettő kipipálva.

De miért akarsz madár lenni?

2017. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de sotet emberek vannak itt, kiforgassak az ember szavait, az ha valaki nem okos meg nem gazdag az nem egyenlo azzal hogy hulye es csoro meg eletkeptelen, csak pl nem jarok egyetemre meg nem vagyok milliomos de attol meg tudnek kolteni a baratnomre meg attol meg nem vagyok hulye, inkabb ti vagytok azok, nem tudtok ertelmes valaszt adni csak kotekedni tudtok, csak tudnam minek vagytok itt??:D
2017. okt. 11. 17:18
 8/12 anonim válasza:
Hobbyd van? Ha van, és abban szenvedélyes vagy, az bejön a lányoknak. Témát ad egy beszélgetéshez, elismerést kaphatsz, ha jó vagy benne, randi helyszín lehet, stb. Kezdésnek jó lesz.
2017. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én barátom nagyon vékony és szemüveges. Nekem tetszik, hogy az, a páva stílust meg nem értékelem, sőt egyenesen taszít.
2017. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most egy vékony és szemüveges srác jön be, de ő emellé nagyon okos. És nem ismerek nála kedvesebb embert.
2017. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!