Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16hetes kismama vok! Létezik...

16hetes kismama vok! Létezik az hogy terhesen, más hogy látunk!? Jobban mondva, olyan mintha kicsit rosszabúl látnék! Igaz szemüveges is vok!

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én szemem is nagyon sokat romlott mióta terhes vagyok, csak nem tudom, hogy van-e összefüggés. A héten csütörtökön megyek a szemészetre és ott meg fogom kérdezni.Én is szemüveges vagyok, de nagyon sokat romlott a látásom, ha gondolod csütörtökön megírom, hogy romolhatott-e a terhesség miatt a szemem.
2009. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is szemüveges vagyok, mínuszos, és nekem is romlott a szemem. Biztosan összefügg, én sok helyen olvastam, hogy terhesség alatt romlik a szem. Ami jó hír, hogy szülés után visszajavul. :)

De sokat fáj a fejem, úgyhogy én nem várok, csináltatok új szemüveget... Muszáj, mert megőrülök, hogy folymaatosan fáj... :(

16 hetes km

2009. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szülés után,újra jó lesz a szemünk?
2009. dec. 15. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Igen, szülés után visszaáll olyan rosszra, mint a terhesség előtt volt. :)

2009. dec. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia. En is szemuveges vagyok, de nagyon :-))) Minusz 8 es fel szemenkent, de nekem a 36+4 het terhesseg alatt nem romlott a szemem semmit. Olvastam valahol, hogy ilyenkor a szem konnyebben farad ezert neha homalyosabban latunk. En altalaban kontaktlencset hordok es estere erezni szoktam, hogy homalyosabb, de masnap reggelre megint minden kitisztul. Egyszoval lathatsz maskent, homalyosabban, de nem feltetlenul fog romlani a szemed.

36+4 hetes km

2009. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De jó hogy ezt irtad!
2009. dec. 18. 10:51
 7/7 A kérdező kommentje:
De jó hogy ezt írtad,mert tényleg ez van velem is!Föleg esténként,van olyan hogy nézem a tv-t és homályosan látok,egy pár másodpercre,és utána fáj a szemem!!!
2009. dec. 18. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!