Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, volt már olyan kapcsolatotok, ami azért futott zátonyra, mert a párotok többet foglalkozott a kocsijával, mint veletek?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, az utóbbi időben ez nagyon aktuális, mivel dübörög a használtautó-import, és sokan egy huszonéves, a Föld-Hold távolságot többször megtett BMW-ben, Merciben, Audiban, Passatban találják meg álmaik autóját. És ez a rajongás bizony könnyen túlléphet egy határt...

2017. okt. 11. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt még csak nem is ismerek olyat, akik kapcsolatában ilyen problémát okozott volna.
2017. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A buszra várva irigykedsz éppen?
2017. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak frusztrált vagy.
2017. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már kezdem unni, amennyit foglalkozik a kocsikkal a feleségem.
2017. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, heti 20 órát javította, újította legalább, mellette pedig dolgozott és társasági élete is volt. Nem értette, nekem ez miért probléma. :)
2017. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy konkrétan meglévő autó miatt nem működött a dolog, olyan nem volt. De az egyik exem lelki világára eléggé rányomta a bélyegét, hogy nem volt kocsija, nem is volt hajlandó soha sehova se menni, mert derogált neki a tömegközlekedés (pedig azért Budapesten szerintem elég jól meg van oldva), és úgy mellesleg az érdeklődési köre az ki is merült a kocsikban, amivel nem igazán tudtam azonosulni.
2017. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kèrdező sikerűlt megnèzned a taxi1et??
2017. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk végül a kocsi ment. Volt egy Ladánk. Sokáig közös szerelem volt. Addig nem zavart, ha babrált vele a férjem. Aztán valahogy kiszorultam belőle. Vezetni sose vezethettem, de egy idő után bele se ülhettem. Na, akkor már nem viseltem jól a Ladára fordított időt. Így szegény Öreg egyre jobban el lett hanyagolva, és végül nem ment át a műszaki vizsgán az erős rozsdásodás miatt. Most ez baromságnak hangzik, de kicsit olyan, mintha lelkük lenne az öreg autóknak. Aki az új autókat szereti, az nem fogja megérteni, miért kell ragaszkodni egy 20-30 éves, vagy még idősebb "ócskavashoz".
2017. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Judit58 ***** válasza:

A férfiaknálaz aut nem egy használati tárgy...hanem az ego meghosszabbitása...egy határigok..jó stresszoldo a szerelgetés..egy határon tul---kivonulás az élet c társasjátékból.

döntés kérdése h a nő hiusagi kérdést csinál e belőle.. sztem addig jó mig szerel addig tudom h a garázsban van...nem máshol:)

2018. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!