Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csinos szingli nők, titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos szingli nők, titeket nem szoktak rendszeresen megtalálni azzal, hogy miért nincs kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Rokonok, szülők, kollégák, barátok nem szoktak ezzel "piszkálódni"? Hogy élitek ezt meg? Nem idegesítő? Vagy egy csattanós válasszal mindig lerendezitek a dolgot?

2017. márc. 27. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
De igen. Ebben a sorrendben mindenki. Számomra nem idegesitő. :)
2017. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

De igen :P

Eléggé zavaró, pláne amikor a pasik kérdezgetik ezt állandóan és bár kedvelem őket de nem akarok tőlük semmit. Hazudozni nagyon utálok, szóval nehéz helyzet tud lenni. A szülőket és a barátaimat viszonylag könnyű megoldani a pasikat nehezebb.

2017. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem, mert látják, hogy csinos vagyok és azért nincs kapcsolatom, mert épp nem akarok :D De bármikor lehetne, ha akarnék, ezt tudják ők is, plusz látják, hogy jól érzem magam egyedül is, akkor minek nyúzzanak vele?

21L

2017. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom,nekem a csaladom meg a baràtaim nem nyagatnak ilyenekkel,nem szolnak bele az életembe.

2évig nem volt pàrom csak szexkapcsolatom,mert igy akartam.

N25

2017. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Megmondom, hogy jelenleg más fontosabb dolog is van az életemben, mint a pasizás. :D


Habár ez kamu. De valahogy nem állnak sorban az ajtóm előtt a pasik...

2017. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Krukutyán Levente ***** válasza:
46%
#5 akkor ez nem paradoxon a "csinos szingli nő" dologgal?
2017. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%
Kreatív módja a kérdés a csinos, szingli nők összehalászásának, hogy írhass nekik. Ezt már nevezem. :D
2017. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#6


De, picit. Habár jövőre kezdem az egyetemet (ha minden igaz), akkor bekerülök egy új közösségbe. Sajnos a középiskolában a közösség elég rossz volt. Meg mivel ismerem őket 10-11 éves koruk óta (8 osztályos gimi), valahogy teljesen másképp nézem az ottani fiúkra.

Lassan 19 éves leszek, eddig 3 komolyabb kapcsolatom volt, és kb 10 olyan fiú/férfi, akik megszólítottak és randiz(gat)tunk is. Hozzáteszem, neten sose ismerkedtem, sose kezdeményezek, tehát ezek valós ismerkedések. Nem tudom , ez kevésnek vagy soknak számít-e ebben a korban.

2017. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#8 igazából nem a számok a leginkább relevánsak ebben, hanem az, hogy konkrétan MILYEN pasik érdeklődnek irántad :) Van ismerősöm, aki, szegény, tényleg nagyon csúnya és duci lány, mégis minden buliban talál pasit, de főleg 30 feletti, közmunkás, alkesz meg hasonló kaliberű manusokat...és mind bűnronda. Ezzel szemben ugyebár a csinos lányokat sokszor környékezik meg helyes/izmos/jóképű pasik is, nem csak azok, de viszonylag gyakran azok is :)
2017. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9#


1-2 volt csak gázos pasi ezek közül. Habár külsőre minden oké volt és komolynak is látszódtak, egy idő után lehullott a lepel és kiderült ez-az

2017. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!