Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nincs baratnom?

Figyelt kérdés

Januárban leszek egyedul 3 eve, azóta nem volt senki es semmi. Soha nem jott ossze meg egyejszakas sem... Kipróbáltam ilyen Tinder fele alkalmazásokat is, ott sok lany ram irt. Akivel lehetett volna valami es jol elvoltunk kölcsönösen, később lepasszolt olyan pasira akinek van kocsija, vagy messze lakott. Nemrég volt egy lany akivel terveztük a kapcsolatot, ajándékot is küldtem neki postán, talalkozni is akartunk, mivel o is messze lakott, aztán egy nap ram irt hogy o ezt nem akarja, es tiltott... Pedig azelőtt órákat telefonáltunk, jol elvoltunk. Rengeteg fájdalmat hordozok ezek miatt... Munkahelyen sem jobb a helyzet. Atneznek rajtam, sőt undorítóan viselkednek es nem is ertem oket... Pl: Az egyik kb velem egykoru kolléganőm olyat vágott a fejemhez hogy "b.szodj meg te is", es hosszan ugy nezett ram mint a veres rongyra. Másnap pedig segített, műszak vegen mikor megbeszéljük a dolgokat mellem állt. Akkor olyan is volt, hogy egyszer előttem ment el a soron, en pedig jol megnéztem hátulról, erre hirtelen visszanezett ram es összeakadt a tekinthetünk, amire nem számítottam, hat hülyén éreztem magam...:-D Tehát nem ertem na... Másoknak olyan egyszeruen megy a dolog... Állítólag nem vagyok csúnya, sőt helyesnek tartanak, sok pozitiv visszajelzést kaptam a netes ismerkedesek által, magas is vagyok amire állítólag annyira buknak a nők, szoval kedves alacsony ferfitatsaim, a magasság semmiféle előnyhöz nem juttat!:) Hogyan, es hol szerezhetnek barátnőt? Mit csináljak mar? Szeretnek tanácsokat, mert mar erzem, hogy lassan meghülyülok egyedul...:-S Mar arra is gondoltam, hogy eljárok prostihoz, hogy legalabb szexeljek. Alapból is nagy az étvágyam es egesz nap csinalnam...

Koszonom a válaszokat!

(Egy elkeseredett)

24/F



2017. okt. 11. 23:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
Ne vedd az életet komolyan, poénkodj.
2017. okt. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj de biztos hogy őszinték voltak akik azt mondták helyes vagy? Lehet csak nem akartak megbántani.

Vagy mar tul magas vagy, az nekem se tetszik.

Vagy kövér? sajnos nekik nehezebben megy az ismerkedés.

Prostihoz ne menj ne sullyedj le

ilyen szintre, előbb utobb kiderülne ami a jövendőbeli csajodnak se tetszene.

2017. okt. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
Mert csak hazudják neked, hogy nem vagy csúnya.
2017. okt. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%

"..később lepasszolt olyan pasira akinek van kocsija, vagy messze lakott."

Na ez új, a nők az olyan férfiakra buknak akik messze laknak, de vajon mire asszociálhatnak? Nagy távolság=nagy fxrok? Vagy rejtélyes? Mert ha valaki messze lakik akkor az olyan mint a csillagok az égen,és a csillagok is olyan rejtélyesek.

A másik amit nem értek,ez a "bxszódj meg te is" című dolog. Nehezen tudom elképzelni hogy valaki csak úgy ad hoc köszönésképp ilyet mondana neked.. nem volt ennek a dolognak előzménye?

2017. okt. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Tudom magamról, hogy nem vagyok csúnya. Inkabb férfias a kinézetem nem olyan mint a mostani tucat divatfiuké... Nem, kövér sem vagyok, edzek es két méter feletti a magassagomhoz csupán 95-100kg társul...:) Ezen kivul ki vagyok varrva... Mindig is adtam es odafigyeltem a külsőmre... Tehát ezek kilőve. Meg mondom a netes ismerkednesnel, nem egy lany kezdeményezett beszelgetest. Miert új? Eddig is lehetett tudni, hogy igenis szamit a vagyon (kocsi, penz, lakás stb.) a nőknek. Ez a b..zodj meg dolog onnan eredt, hogy munkahelyen húztam egy alkatrészes kocsit egy szűk helyen. O pont útban állt egy asztalnál es valamit csinált, egyebkent látta hogy jovok es hogy szűk a hely. Neki annyi volt a lehuzodasa, hogy az asztalhoz közelebb húzódott (de attol meg útba volt), en meg csak megpróbáltam elhúzni mert sietnem kellett, es minimálisan húzza ertem a derekahoz, es a popsija felső részéhez egy kicsit a kezemmel.:-DD Na utana megkaptam ezt, es ugy nezett ram mint a véres rongyra (Mondjuk en is vágtam ra a pofakat:-)) egesz nap...Ez szerintem akkor is túlzás. Másnap segített, utana melo utan köszönt is, meg volt az egymasra nézős sztori... Nem ertem a nőket...:-)
2017. okt. 12. 10:03
 6/31 anonim ***** válasza:
Na ad fel, próbálkozz társkeresőkőn! Tudom nehéz én is hasonló cipőben járok, alkalmi nem a legjobb, nekem se jött be. Lehet a hozzá állásodon kéne változtatni. Minden esetre irigyellek a magasságod miatt! Ne csüggedj, csak legyen türelmed kivárni az a bizonyos nőt. Ja ajándékot nem küldünk az első találkozásig!
2017. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%

"Nem ertem a nőket...:-)"

Valóban. És pontosan ez a bajod, ezért nincs senkid. Férfiésszel próbálod ugyanis megérteni a nők érzések mentén történő gondolkodását. Nem fog menni. Tanulni kell róluk. Tőlük. A társaságukban lenni és figyelni.

A kolléganődre pl (noha nem vagyok a munkahelyi liaisonoknak híve) nyugodtan ráhajthatnál. Ő is csíp téged, ne félj.

2017. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

En mar annak is örülnek ha alkalmi összejönne, hogy legalabb szexelni tudjak...:-S Ne irigyelj, tenyleg nem juttat semmilyen előnyhöz ha magas vagy...:-) Tanultam belole, tobb ajándék nincs elore...


Egyszer talán sikerul a nők agyával is gondolkodom de az meg nem most lesz!:-DD Azt nem hiszem, hogy csip engem, mert nagyrészben atnez rajtam (es en is rajta, mert nem szeretem ha flegmaznak velem) es van pasija talán mar vőlegénye is a csávó, aki szinten edz es jobban ki van dolgozva a teste...:-) Viszont egymagas vele hahaha!:-DD Na jo nem izelek senkivel sem...:-) Egyebkent mivel ugy vagyok vele, hogy nekem már mindegy most tervezek egy szteroid kúrát. A methandianon közben vagy utan kell szedni a Zitazoniumot? Igaz nem a témába vag de hatha tud segiteni valaki...:-)

2017. okt. 12. 21:23
 9/31 anonim ***** válasza:

A tindert meg úgy általában a társkeresőket felejtsd el.

A regisztráltak 90%-a pasi.


A rövid válasz azt azért mert a pasik 80%-ának a 20-on éves csajok kellenek. 15-töl 70+-ig.

2017. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
#8 Utána,de egy életre hazavágod a májadat az alkáli 17 stabilizált methandianon-al,tudom a legeffektívebb a világon,az anapolon az a legdurvább,még jó hogy nem elterjedt,mindenhol hullák feküdnének :D,én megbántam sajnos zsírmájam van,ennyit erről.
2017. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!