Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nincs baratnom?

Figyelt kérdés

Januárban leszek egyedul 3 eve, azóta nem volt senki es semmi. Soha nem jott ossze meg egyejszakas sem... Kipróbáltam ilyen Tinder fele alkalmazásokat is, ott sok lany ram irt. Akivel lehetett volna valami es jol elvoltunk kölcsönösen, később lepasszolt olyan pasira akinek van kocsija, vagy messze lakott. Nemrég volt egy lany akivel terveztük a kapcsolatot, ajándékot is küldtem neki postán, talalkozni is akartunk, mivel o is messze lakott, aztán egy nap ram irt hogy o ezt nem akarja, es tiltott... Pedig azelőtt órákat telefonáltunk, jol elvoltunk. Rengeteg fájdalmat hordozok ezek miatt... Munkahelyen sem jobb a helyzet. Atneznek rajtam, sőt undorítóan viselkednek es nem is ertem oket... Pl: Az egyik kb velem egykoru kolléganőm olyat vágott a fejemhez hogy "b.szodj meg te is", es hosszan ugy nezett ram mint a veres rongyra. Másnap pedig segített, műszak vegen mikor megbeszéljük a dolgokat mellem állt. Akkor olyan is volt, hogy egyszer előttem ment el a soron, en pedig jol megnéztem hátulról, erre hirtelen visszanezett ram es összeakadt a tekinthetünk, amire nem számítottam, hat hülyén éreztem magam...:-D Tehát nem ertem na... Másoknak olyan egyszeruen megy a dolog... Állítólag nem vagyok csúnya, sőt helyesnek tartanak, sok pozitiv visszajelzést kaptam a netes ismerkedesek által, magas is vagyok amire állítólag annyira buknak a nők, szoval kedves alacsony ferfitatsaim, a magasság semmiféle előnyhöz nem juttat!:) Hogyan, es hol szerezhetnek barátnőt? Mit csináljak mar? Szeretnek tanácsokat, mert mar erzem, hogy lassan meghülyülok egyedul...:-S Mar arra is gondoltam, hogy eljárok prostihoz, hogy legalabb szexeljek. Alapból is nagy az étvágyam es egesz nap csinalnam...

Koszonom a válaszokat!

(Egy elkeseredett)

24/F



2017. okt. 11. 23:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Akkor inkább Winstrol
2017. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:-) Ha barátnőm nem lehet, legalabb legyek hatalmas, bar igy sem vagyok "kis darab"... Igen tudom, hogy mellékhatásoktol korant sem mentes, de most na. A farkam max pisilnesre használom nem nőbe rakom, igy a hormonháztartásomnak nem mindegy? A zsíros, pattanásos bőröm meg majd legfeljebb lealkoholozom... :-DD
2017. okt. 12. 22:45
 13/31 anonim ***** válasza:

Hát ha szteroidozol akkor nagyon tönkre vágod a szervezeted és azok a "felfújt" izmok nem sokáig maradnak meg.


Amúgy szerintem a magasságod inkább hátrány, mint előny. Ha több vagy mint 2 méter, akkor a 175 centi alatti lányok nagyrészénél kiesel. Amúgy mennyire vagy kigyúrva? Csak mert én 93 kg vagyok és 185cm de 5kg izom még elférne rajtam...

2017. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
52%
Egész nap csinálnád, de nem tudod egy nőbe se berakni legalább 3 éve! Te beteg vagy ember! Jobb is a nőknek hogy egyhez sem érsz hozzá!
2017. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Anyudnak lett volna jobb ha inkabb lenyel teged:-DD Nem ertem az ilyen beteges hozzászólásokat... 3 eve nem szexeltem, jo hogy hiányzik... Mit nem lehet ezen érteni? A kerdes egyebkent nem errol szol, csak megjegyeztem...
2017. okt. 14. 11:56
 16/31 anonim ***** válasza:
70%
valószínüleg annyira helyes vagy hogy 24 évesen még senki nem ment rád ;) VALÓSZÍNŰ haha :D
2017. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ismeretlenül ezt senki nem fogja megmondani neked. Kérdezd meg a legközekebbi lánybarátaidat hogy vajon mi lehet a gond veled.
2017. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Miért mert esetleg olyan vagy mint Ron Perlman?Nem lehet mindenki egy műanyag kripli.F
2017. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Ekkora ökörségeket honnan tudtok szerezni?:-DD Vannak bajok emberek... Igen basszus helyesnek tartanak csak a távolság volt a gond tudod!:-DD Gondolom te is az alacsony pasik köze tartozol akiknek elvileg "sosem lehet" barátnője... Sajnállak...
2017. okt. 17. 09:36
 20/31 anonim ***** válasza:

No, miért emelted ki? Lett azóta valaki esetleg, történt változás? :)

Amúgy mindig elszomorodom, mikor ilyen történeteket olvasok, és konstatálom, hogy ha pasi lennék, tuti magányosan tengetném a napjaim, mert nem merek kezdeményezni :P

2018. jan. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!