Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ugy baratnom, ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ugy baratnom, ha nincs egy haverom vagy baratom se?

Figyelt kérdés

24 vagyok, kozepiskola ota nincsenek barataim. Munkahelyemen inkabb csak munkatarsak vannak, nem beszelunk maganeletrol es nem jarunk ossze. Megmondom oszinten hogy nem is hianyoznak mert a kozepsulos legjobb baratom 1 eve felbulkant es majdnem tonkretette az eletemet. Azt hazudta hogy halalos beteg. Meg papirt is mutatott. Kolcsonkert egy utolso nyaralasra. Aztan kiderult hogy nem is beteg es a baratnomet is elcsabitotta.


Szoval szerintetek nem fog orultnek nezni egy no ha kiderul hogy egy darab ismerosom sincs? Kb ugy kell elkepzelni hogy a Facebookon a tesoim, unokatesoim, szuleim vannak bejelolve csak. Azert csinaltam a profilt mert ragtak a fulem hogy azt hiszik a haverjaik hogy meghaltam.

Amugy nincs velem semmi gond. Lanyokkal kulonosen jol kijovok. Csak tartok tole hogy ismerkedesnel ez hogy fog lejonni.


Ti mit gondolnatok egy ismerosok nelkuli emberrol?


2014. jan. 28. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha nincsenek, legalább kevesebb új embert kell megismerni és nem kell velük jópofizni, ha nem bírnám őket.
2014. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kicsit furi, h senki sincs, de ha elmondod a csajnak h hogy átvágták a fejedet, meg ha mondjuk nem vagy extra nyitott személyiség, akkor még fura sem lesz.:)
2014. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legalább nem fogsz csalódni a barátaidban, ha nincsenek...

Nekem ismerőseim ugyan vannak, akikkel jól kijövök, ha éppen ők is ott vannak ahol én, viszont utána eszünkbe sem jutna keresni egymást. Igazi barátaim nincsenek, talán soha nem is voltak.

2014. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ASOT ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy magányos.

De nem hinném h egyedül vagy így ezzel.


Ezt elmondhatod a lánynak nyugodtan minél hamarabb, ha fontos vagy neki akkor megfelelő lesz számára, hogy kettesben jártok el szórakozni meg hasonlók.


Maximum ő visz majd be a baráti körébe.


Egy normális lány ebből nem csinál problémát.

2014. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek, mégis van barátnőm.
2014. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Es szerintetek igy hol tudok ismerkedni? A volt baratnommel meg kozepisolaban jottem ossze haveri tarsasagbol. Nem hiszem hogy jo otlet lenne csak ugy leszolitgatni noket. Ugy latom hogy mindenki barati ismerosu korbol keresgel
2014. jan. 28. 23:02
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember igen, de akinek nincsen baráti köre és nem jár sehova annak végső soron ott az internet. Én is társkeresőn szereztem eddig mindhárom kapcsolatomat. Vagy próbálj eljárkálni ide oda, hogy minél több embert megismerhess de ehhez olyan személyiség kell, extrovertált közvetlen és nem mindenkinek megy.
2014. jan. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Inrovertalt vagyok de amugy bir mindenki, kijovok az emberekkel. Csak nem vagyok az a kozponti szemelyiseg
2014. jan. 29. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!