Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » FÉRFIAK! Mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Mit tennétek, ha randira hívna titeket egy olyan lány aki külsőre NAGYON de NAGYON hasonlít az előző barátnőtökre aki pár hónapra nagyon megbántott?

Figyelt kérdés

Szinte a megszólalásik hasonlítanak egymásra. Ismerni nem ismerik egymást ez szinte biztos. Nem lenne kellemetlen számotokra, hogy mindig ő jutna róla eszetekbe és folyton rá emlékeztetne meg a sok bántásra amit tőle kaptatok. Ilyen helyzetben vagyok most.


26F


2017. okt. 11. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Inteligens ember vagyok, tudom, hog más ember és hülyeség lenne hozá hasonlítgatni.
2017. okt. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 es az ember sok aprobb dolog elegye az hogy van agyad nrm jelenti hogy agy vagy lab has...
2017. okt. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem tudsz elvonatkoztatni az előző barátnőtől, akkor még nem vagy túl rajta. Jobb lenne ha nem randizgatnál egyelőre senkivel.


Amúgy lényegtelen lenne, hogy néz ki. Gondolom, hogy nem a kinézetével bántott meg az előző lány sem. Ha egy szemüveges lány bánt meg, akkor sem az a megoldás, hogy többet nem jössz össze szemüvegessel.

2017. okt. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meglepődnék, mert még szűz vagyok.

De ha tegyük fel lett volna barátnőm, akkor külsőre tetszene, és tetszene nekem még a bátorság is, hogy ő hívott randira.

2017. okt. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha el akarnék menni vele randizni, akkor elmennék. Ha ne tetszene a csaj, akkor nem.

Ezt hogy tudjuk mi eldönteni helyetted? Ha pl. sok "nem" választ kapsz, majd azt válaszolod neki, hogy "nem, mert a gyakorin azt tanácsolták"?

2017. okt. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Külsőre hasonlít de belsőre biztos egészen más...nem gond szerintem. :)
2017. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a második (jelenlegi) párom külsőre nagyon hasonlít az elsőre, sőt, az a durva, hogy ugyanannak az egyetemnek ugyanazon szakán tanultak, valami tudatalatti végzet keresés lehet bennem :D

Szerencsére viszont a jelenlegi párom személyisége, hozzáállása nagyon más, nem véletlenül vagyok vele több éve, amíg az elsőt két hónap után kidobtam.

Gyakran, amikor ránézel, beugrik az exem arca és hogy mennyire hasonlítanak, de akkor is két már emberről van szó.

2017. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, én az ellenkező eset vagyok..én vagyok a nő akiről a páromnak az exneje ugrik be!! Sajnos nagyon görényül viselkedett vele a csaj. Hiába vagyunk tökmás! személyiség, tényleg hasonlítunk..nem is nagyon működik a dolog pedig imádjuk egymást /!/ minden stimmel, de nem mer semmit mert azt mondja elege volt a bántásból. Tudom hülyén hangzik de nála ez becsípődött mert tényleg tart tőlem. De ha nem volt komoly a bántás úgyis elfelejted szóval ne add fel emiatt marhaság:) !!!
2017. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!