Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, veletek előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek előfordult már, hogy felizgultatok valamelyik barátnőtökre, vagy lány ismerősre?

Figyelt kérdés
Öltözőben, suliban, munkahelyen, vagy akárhol, akármilyen szituban. Pl., ha megölel, megpuszil, vagy egyszerűen nagyon jól néz ki, finom illata van. Előfordult már, hogy kiváltott izgalmat egy másik lány belőletek? Heteróktól kérdezem elsősorban. Akár fantázia?

2016. jan. 30. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha egy bi lány válasza is érdekel: igen, előfordult. Nem is egyszer... Munkahelyen is, amikor az illető leányzó különösen csinos volt, meg persze szórakozóhelyen, némi ital hatására. :)

21/B/L

2016. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Gimiben és az egyetemi kollégiumban a közös zuhanyzó bizony elég sokat enged látni a többiekből. És hát ami szép az szép, meg kell hagyni. :)
2016. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Volt ilyen.

Hetero vagyok, de egyszer kipróbálnám nővel kiváncsiságból.

2016. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Utcso!

Te nem vagy hetero!

2016. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

"Utcso!

Te nem vagy hetero!"


Hadd döntsem már én el.. Köszi. :))

2016. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Eldontheted,de egy hetero nem igy viselkedik!

Nemi kepzavarod van kislany!

2016. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5!

A hetero beallitottsagrol igy kommentelnek,figyeld csak!

Nem csak en velekedek igy...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__76..

2016. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer próbálja ki és nem jön be neki attól még szerintem heteró marad és miért ne próbálhatná ki, úgyis csak egyszer élünk és szerintem nem számít bűnnek. :)
2016. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk az valóban humoros, hogy olyan lány mondta már, hogy ő bizony hetero, aki több puncit nyalt, mint péniszt.. :) De mivel hogy ő csak pasikkal jár meg beléjük szerelmes.. Oké :D
2016. márc. 27. 19:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Birom hogy mindent meglehet magyarazni....
2016. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!