Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti Facebookon időrendi sorrend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti Facebookon időrendi sorrendben a 30. emberrel mikor beszélgetek?

Figyelt kérdés
Én már több mint 4 hónapja, ez szerintem valamennyire visszaadja hogy mennyire nem vagyok társaság kedvelő.
2017. okt. 13. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az még többet mond, hogy fogalmam sincs ki a 30. ember, bármilyen sorrendben...
2017. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kitorlom rendszeresen az uzeneteket ezert nalam ha 6-7 ember van, az már ritkaság
2017. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát ti se vagytok jobbak ezek szerint, sőt.
2017. okt. 13. 11:22
 4/13 anonim ***** válasza:

Visszakerestem a 30.-at, februárban volt, de csak azért van ennyi "beszélgetőpartner" a listán, mert akkor sok olyan ember üzenetben köszöntött fel a szülinapomon, akivel amúgy nem nagyon beszélek.

Az utolsó "normál" beszélgetésem tényleges baráttal Facebookon másfél hónapja volt. Mondjuk nálam ez nem azt mutatja, hogy nem vagyok társaságkedvelő, mert az nem igaz, csak azt, hogy nem igazán használom a Facebookot, a chatet pedig max, ha muszáj.

2017. okt. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Soha. Nincs arckönyvem.
2017. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Most néztem vissza, 1 hónapos a 30.beszélgetés.

De ebben benne vannak az újonnan lett ismerősök is ("Ettől kezdve kapcsolatban vagytok"...)

+ most azèrt van ennyi, mert pàr napja volt a születésnapom, és sokan priviben köszöntöttek fel.

Amúgy nem nagyon beszélgetek ott. A vibert részesítem előnyben.

Ja, és kb 4 ember van, akivel napi sziten beszélek, a többivel max ha rám írnak....

2017. okt. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Összesen nem volt 30 ismerősöm mikor fent voltam ezen a szaron. Igaz csak a tényleges beszélgetőpartnereim voltak az ismerőseim között, meg pár rokon. Az is bőven elég volt. Még kezdetben volt 80 ismerősöm, de hamar unalmassá vált az állandó hencegés mindenkitől. És ez a baj a "fésszel", egy majomkodás az egész. Elvileg a kapcsolattartásról kellene szólnia, de helyette mindenki tolja a saját baromságait "Hej, vótam nyara'ni Tunézijába, lol itt vannak a képek a zasszonyt meg akarták veni három tevéjér lol ikszdé" meg "Itt a zúj audim, menő vayok!!!" nem is beszélve az olyan értelmetlen baromságokról, mint mikor valaki minden étkezését kirakja, idétlen fürdőszobás pucsítások, tibiatya, trollfoci, nemkutya, álhírolalak (jaj betiltják az ly betűt, reptoid, horoszkóp, elvisz él, háromfejű macska), politikai csörték (anyád, anyád, tolvaj XY, Óbánmonnyonle, Kúrcsánszopjonle, Soros és Simicska a sátán, Trump a sátán, Putyin a sátán, Gyurcsány sántán, anyád anyád, hazugfidesz, hazugemeszpé, hazugjobbik stb.), cigányok fuxos képei a családipótlékkal, "vetünk új gipsz óroszlánot dzsukker let", meg a többi ökörség. Kicsit se hiányzik.


A sok év alatt kétszer vettem hasznát: általános és középiskolai osztálytalálkozó szervezésekor. De így ennyi. 3 év múlva ismét esedékes lesz 2 hónapig belépnem amíg a következőt szervezzük.

2017. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kedvedért megnéztem kérdező: Szeptember 10.
2017. okt. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak engem zavar az, hogy ennek a kérdésnek semmi értelme?
2017. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akiket idegesít a sok idióta ismerőse, az gondolkodjon el rajtuk hogy miért barátkozik ilyenekkel, másrészt saját magán, mert nem kötelező nézni őket és le lehet tiltani hogy megjelenjen. Én szinte csak a messengert használom, meg pár érdekes oldal jelenik meg. Aki néz tv-t, neki sem kötelező a szennyet választania és panaszkodnia, pluszban facebookon a reklámokat sem kell nézni mert arra is van megoldás.
2017. okt. 13. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!