Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez önsajnáltatás vagy igazat ír?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez önsajnáltatás vagy igazat ír?

Figyelt kérdés
Azt írja már egy fél éve nem volt kapcsolata, és hogy csak én vagyok neki senki más. De még nem is randiztunk. De közben meg olyanokat ír, hogy szeret velem kötekedni, meg beszél egy másik lánnyal is, de őt csak is én érdeklem, mert a másik lány nem is tetszik neki.
2017. okt. 13. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ki írja ezt, küldd a nickjét, egy páran szerintem ráismernénk, mert ilyet nekem is szoktak írni :D Mese habbal.
2017. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legyünk pozitívak: igazat ír.
2017. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Facen ír, de a nevét nem fogom leírni.
2017. okt. 13. 17:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Van itt egy férfi aki így nyomja. Ki tudja, hány nőt hülyít itt ezzel a dumával. Nagyon szeret meg minden, bárkit akivel levelezik.
2017. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerülendő erősen aki azt írja, akár igaz, akár nem, hogy semmilyen társas kapcsolata nincs, csak egy soha nem látott nick.
2017. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Még nem is találkoztatok, s szinte majdnem szerelmet vall? Nagyon beteg.
2017. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy igaz e vagy sem.


Aki ilyen dumával akarja sajnáltatni magát (főleg találkozó nélkül), hogy "nekem csak te vagy", azzal jobb nem leállni, ott valami nincs rendben.

2017. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Találtam egyszer egy hasonló lányt....nem teljesen volt normális! De tényleg, előadta hogy öngyilkos lett és nem is ő ír hanem az unokatestvére akinek nincs facebookja. Én az ilyen lányoktól menekülök,te tudod,de gondolom a sokéves tapasztalat alapján,hogy jobbat is kaphatsz.
2017. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg több mint 1 éve nincs barátnőm. Sajnáljon már valaki. Agyrém ami itt megy. Neten keresztül meg lehet valakit kedvelni, esetleg megszeretni, de ez nem azonos azzal a bizonyos szóval. Mindenesetre szerintem hanyagold a pasit. Találsz nála jobbat, normálisabbat. :)
2017. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!