Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kéne szerelem-szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kéne szerelem-szex kategórián belül csinálni egy olyan alkategóriát is, hogy "önsajnáltatás"?

Figyelt kérdés
Mindig is voltak itt problémáikat ide kiíró szerencsétlenek, de ma valahogy nagyon elharapóztak. Ezért gondoltam, hogy ha már ilyenek vannak itt, hogy "fogamzásgátlás;párkapcsolatok" stb..., lehetne egy ilyet is. Oda berakhatná a rengeteg nyomi az önéletrajzát (mert manapság divat azt is kiírni), odaírhatná a búbánatát, és ott fröcsöghetne.
2012. dec. 2. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
nemrossz ötlet
2012. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
támogatom
2012. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
ja meg az alacsony fiúk
2012. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet :)
2012. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja, vagy beregisztrálás előtt kimennének hozzád, megmérnék milyen magas vagy, és ha mondjuk nem vagy 170, akkor nem regisztrálhatsz be:D (jaj de gonosz vagyok)
2012. dec. 2. 21:01
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Mindenkinek vannak parái, nehezebben tudnak kezelni dolgokat ézékenyebbek ezért nem kell lehúzni őket... De ha ilyen okos vagy lásd el a hasonló kérdezőket jótanácsokkal.. ;)
2012. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Beteg egy állat vagy XD jó ötlet egyébként. Csak kár ,hogy a kutyának nem akadna meg a szeme akkor rajta. Így meg a magadfajta, kérdező! akarva kaaratlanul is csak rákattint, és nagy kanállal habzsolja ezeket. Mert akit nem érdekel, azt nem is zavarj. Én pl. szinte "levegőnek" veszem a fogamzásgátlós, "mensis" barom kérdéseket.
2012. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Háry János ***** válasza:
88%
Jól jönne!!!
2012. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam már tanácsokkal ellátni őket, akkor jöttek a kifogások. Kedvencem, mikor pl egy srác tanácsot kér, hogy hogy szerezzen meg egy lányt, és akkor oda is befröcsögnek, hogy "úgyis csak akkor van esélyed,m ha van pénzed, meg jóképű vagy"
2012. dec. 2. 21:17
 10/19 anonim ***** válasza:
Abszolúúúúte támogatom!!!
2012. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!