Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lépnetek, ha a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépnetek, ha a második randin ez tárulna a szemetek elé?

Figyelt kérdés

(Nem akarok minden héten kiírni egy kérdést, de megint történt valami.)



Három napon belül már a második randira került sor, de sokkot kaptam amikor az első randis „jókislányból” műkörmös, mellkidobó „rosszkislány” lett.


El is mondtam neki, hogy nálam a műköröm egyből kiiktatást jelent az életemből, a mellüket közszemlére tevő nőkkel el sem megyek randizni.


Ő azt mondta, hogy mivel nagyon tetszem neki, ezért turbózta fel magát.


Mire én: akkor részemről ennyi. Még néhány nagyon kínos percig maradtam.


Szerintem jól döntöttem, de bennem motoszkál, hogy nem voltam elég megértő. Szerintetek?


2017. okt. 13. 18:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%

Ha csak miattad csinálta, de amúgy nem jellemző rá, akkor nem kell ilyesmiért lapátra tenni.

Nekem bejönne, ha tetszeni akarna nekem a lány, és mivel ők ezt sokszor sminkkel, kiegészítőkkel, "mellkidobással" oldják meg, nem zavarna, de persze mondanám neki, hogy én mit szeretek inkább. (Nem ezt.)

2017. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Diavolino44 ***** válasza:
82%
Ugy csak troll vagy, ennyire tapintatlan nem lehet valaki..
2017. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem te hülye vagy. Minden bántás nélkül. Hogy lehet egy nővel az alapján szakítani, hogy műkörme van. Meg dekoltázsa van. Mindenből lehet következtetni valamire, de ez már a ló túloldala. Vagy inkább a ló harmadik oldala. Mintha óvodában lennénk, "a műkörmös lányok fúj". Hány éves vagy?


Te ugyanaz vagy férfiban, mint azok a nők akik horoszkóp alapján szelektálnak. Bár utóbbiban

2017. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez kamu, de ha valaki felvállalja az elveit az részemről sokkal inkább oké mint a ködösítés hogy "nincs meg a kémia" meg ilyenek.

Amit meg leír az nem tetszeni akaró hanem közönséges. Aki tetszeni akar, az előbb megtudja, mi tetszik az illetőnek.

2017. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%

Miért akadsz ki a műkörmön? Nekem is az van. Meguntam, hogy a körömlakk 2-3 nap után lepattog, és órákig szárad, ha kifestem. A műköröm körülbelül egy hónapig "eláll", én nagyon szeretem, bár még csak 2 alkalommal csináltattam meg. Jelenleg ilyesmi: [link]

Szerintem emiatt hülyeség volt otthagyni a lányt. Második randira talán már én is kivágottabb felső vennék fel a pasi kedvéért.

21N

2017. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
22%
Fiam a jány ágyában is kiköthettél volna ehelyett otthon Marcsival voltál. Kitett mellek lehet,hogy szeretett volna valamit....Én is utálom a műkörmöket, de azt még jobban amikor valaki rinyál,hogy "jajj nem tudom ezt meg azt csinálni mert a körmöm!"
2017. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Tehát: dobtad egy ruha miatt, amit le lehet venni, meg a körme miatt, ami szintén nem tart örökké.

Legközelebb dobd ki a csajt, ha olyan színű a felsője, ami nem tetszik, vagy ha összefogja a haját. XD

Tudod, ezek mind-mind rendkívül fontos tulajdonságok, és soha többé nem lehet rajta változtatni. XD

Teljesen megértem, hogy ez alapján szelektálsz. Egyszer én is dobtam egy pasit, mert a negyedik randira farmert vett fel. El tudod ezt képzelni?! Farmert mert felvenni, mikor velem találkozik!

2017. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem jól tetted.

Én se kavarnék ilyen hülye műkörmös pitsákkal, hányok tőlük.

2017. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A legrosszabb ***** válasza:
68%
Legalább megdughattad volna. Így most azt hiszi, hogy kicsi a cerkád. :D
2017. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

Igazad van.

Én is ezt tettem volna.

Valószínű, első randi jó volt, azért lett második. Annyi esze nincs a nőnek, úgy jött be neked ahogy volt. Papagájt csinál magából, akkor passz. Össze jöttél volna vele és lenne valami program, retteghetnél, hogy fog kinézni?:)) Megjelenne úgy, hogy utcára sem merné vele kimenni:))

2017. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!