Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lépnetek, ha a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépnetek, ha a második randin ez tárulna a szemetek elé?

Figyelt kérdés

(Nem akarok minden héten kiírni egy kérdést, de megint történt valami.)



Három napon belül már a második randira került sor, de sokkot kaptam amikor az első randis „jókislányból” műkörmös, mellkidobó „rosszkislány” lett.


El is mondtam neki, hogy nálam a műköröm egyből kiiktatást jelent az életemből, a mellüket közszemlére tevő nőkkel el sem megyek randizni.


Ő azt mondta, hogy mivel nagyon tetszem neki, ezért turbózta fel magát.


Mire én: akkor részemről ennyi. Még néhány nagyon kínos percig maradtam.


Szerintem jól döntöttem, de bennem motoszkál, hogy nem voltam elég megértő. Szerintetek?


2017. okt. 13. 18:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%

Általánosságban nekem sem szúr szemet a mūköröm vagy dekoltázs... De ennyibõl még nem tudhatom így láthatatlanba, hogy mi "tárult" a kérdezõ "szeme elé". Vannak olyan stílusú mūkörmök is vagy dekoltázsos ruhák, amik ízléstelenségre vallanak.


Az a kijelentésed, hogy nem randizol "dekoltázsos, mūkörmös" nõkkel tényleg gáz, mert általánosítasz, így értelmetlen. Ennyi alapján nem tudjuk elképzelni, hogy milyen volt a lány. De ha te úgy ítélted, hogy zavaró volt, akkor az a te döntésed, mások hiába mondanak vêleményt helyetted, ha te így érzed.

2017. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
44%
Miért van az hogy legtöbb válasz 43 ill 44%os
2017. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
74%

#10-essel értek egyet teljes mértékben.

Jól tetted, hogy nem adtál lejjebb az elveidből. Nem kell egy ilyen helyzetben megértés, ez a helyzet számomra is érthetetlen. Nőként el sem tudom képzelni, hogy így viselkedjek. Azonkívül mi "hasznom" van abból, hogy a második randin olyan valakinek mutatom magam a kiszemeltemnek, aki nem vagyok? Ezt a lányt mondjuk nagyon, nagyon fiatalnak képzelem el. Mert egy értelmes nő soha nem mondana olyat, hogy "nagyon tetszel nekem, ezért turbóztam fel magam". Egy értelmes nő azért többnyire tudja, hogy a férfiak nagy részének a műköröm egyáltalán nem tetszik, és a kirakott mellek sem mindenkinek. Ez szóljon a mentségére, de még ha kislány is, akkor sem kell így viselkedni és olyan képet mutatni a szimpatikus férfi felé, ami nem ő és nem létezik.

2017. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Így képzelem "a mūkömös, mellkidobó rosszkislányokat" kb.:


[link]


[link]


[link]


De pusztán egy ízléses nõ dekoltázzsal lehet ilyen is:


[link]


[link]


[link]

2017. okt. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
32%
#14 az általad másodikként linkelt nőknek melluk sincs, nemhogy dekoltázsuk :D Szépek amúgy nagyon. A kérdező pedig nem dekoltázsról beszélt, hanem mellkidobásról, amit inkább az általad elsőként linkelt, nőknek csak nagy jóindulattal nevezhető lények tesznek.
2017. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%
14 De pusztán egy ízléses nõ dekoltázzsal lehet ilyen is: ennek nincs is melle mondjuk ugyanez a ruha c vagy d kosárral???
2017. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

A válaszokra reagáltam, ahol dekoltázsról beszéltek, arra terelõdött a téma:)) Az elsõ képeknél sincs föltétlenül akkora mell (fõleg a legelsõn), de van push-up, talán még szilikon is.

Ellenpontozásképp választottam pont ezeket a képeket:)) De amúgy nekem is másképp néz ki a mellem push-upban, illetve melltartó nélkül egy laza polóban. 23/n

2017. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha diszkréten látszanak a mell vonalai a ruha felső részén az nálam még nem gond. Műkörmöktől én is rosszul vagyok.

Én nem dobtam volna ilyen gyorsan. Megpróbáltam volna beszélni vele erről, hátha nem lett volna nagy gond számára rendesen felöltözni és normális ujjakkal élni.

2017. okt. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Elismerem, tényleg rossz összehasonlítás, mert lehet különbség mell méretben.

De ha már így szemet szúr, azért itt egy szemléletes különbség, amit a push-up tesz. :)

[link]

2017. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
63%
Azt teszel, amit akarsz, felesleges idegen emberek véleményét kikérni.
2017. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!