Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő egy félénkebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő egy félénkebb, teszetoszább pasit visszautasít azzal, hogy "én a határozott férfiakat szeretem", akkor arra utal, hogy annak a pasinak lett volna esélye, ha határozottabban lép fel?

Figyelt kérdés
Ez tényleg ennyire pofonegyszerű lenne? Ilyen egyszerűen működnek a nők, a férfias fellépés hozza meg a sikert? Egy férfinak elég pusztán csak erre rágyúrni, és meglehet a nő?

2017. okt. 14. 08:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem lépett volna fel határozottabban, mivel határozott / teszetosza. Szóval nem ilyen egyszerű.
2017. okt. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
Általában nem, mert a külső fontosabb a nőknek, de azt soha nem vallanák be szemtől szembe, hogy a külsőd miatt utasítottak el.
2017. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem ilyen egyszerű, pusztán azt jelenti, hogy ezen tulajdonság hiányába még el se gondolkozik a dolgon. Egyfajta kizáró ok. Szükséges, de nem elégséges feltétel bá$tya.
2017. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha meg ugyanez a nő talál egy határozottabb férfit, akkor meg uralkodni akar rajta, meg idejönni hisztikézni, hogy nem mosogat el meló után, meg olyan hangosan szólt rá, stb.
2017. okt. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%

Neeem, ha őszinte lenne és rámenősebb, akkor az lenne a baj "neki csak szexre kellenék" és azért küldene el.

A nők ilyenek. Elutasítanak valami miatt, de ha az ellentéte lennél, akkor amiatt tennék.

2017. okt. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

A határozottság egy tulajdonság, nem "fellépés". Tehát hiába vesz erőt magán, hogy határozottabban menjen oda a csajhoz, ha egyébként egyáltalán nem határozott személyiség. Ez nagyon sok mindenben ki fog ütközni már az első pár randin, tehát hiába játssza meg magát.

A határozottságot meg ne keverjük már a bunkósággal. Elég szomorú, hogy néhány pasinak fogalma nincsen a kettő közötti különbségről. Határozottság alatt azt értjük, hogy ne nekem kelljen már kikérni az ő kajáját is, mert meg se mer szólalni, vagy ha valaki belémköt az utcán akkor nehogy már nekem kelljen őt megvédeni, mert nem meri kinyitni a kicsi száját. Ha menni akar valahova, akkor menjen, mondja ki a véleményét, ne az legyen mindig, hogy "jajj hát ahogy szeretnéd drágám, ha neked úgy nem jó, akkor nem megyek el erre a koncertre" stb... Attól, hogy valaki határozott személyiség még bőven lehet ugyan olyan érzelmes, kedves, odaadó stb.

Plusz a határozottság nem elég. Csupán a hiánya "kizáró ok", de abszolút nem elég az ismerkedéshez, ha valaki határozott.

2017. okt. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Öcsém határozott férfi és nem törik le a keze, ha el kell mosogatnia, egyébként egyedül él, és eltartja magát, bejárónőt nem tart, úgyhogy a többi házimunkát is elvégzi maga után. Érdekes itt egyesek gondolkodásmódja, hogy egy teszetosza házias, egy határozott meg nem lehet olyan...


Kérdező, ezt ennyiből nem lehet tudni. Lehet, hogy egyébként tényleg csak ezek a tulajdonságok hiányoztak volna, de lehet, hogy mások is, csak ez volt a legkonkrétabb, amit említhetett, hogy miért nem, illetve az is lehet, hogy tovább sem gondolta, mert ezekkel a tulajdonságokkal találkozott először.


Én is a határozottabb férfiakat kedvelem, de nem a lusta disznókat. És nem akarok uralkodni senkin, egyszerűen csak önálló felnőtt nő vagyok és önálló felnőtt férfit szeretnék társnak, nem egy olyat, akit mindig irányítani kell, mint egy gyereket, hanem tudja, mit akar, és képes elintézni dolgokat anélkül, hogy más mondaná...

2017. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem az utasít vissza ilyen embert (nemtől függetlenül), aki lelkileg nem elég erős ahhoz, hogy támogassa azt az embert a fejlődésben, ezért egy olyan emberre vágyik, aki a mankója lehet az életben. Ezért szeretik a nők a határozott férfiakat.
2017. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
"aki lelkileg nem elég erős ahhoz, hogy támogassa azt az embert a fejlődésben" - Ez nem a párod dolga, hanem a szüleidé, vagy egy pszichológusé...
2017. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%

#9

Olyat nem is mondtam, hogy kötelező jelleggel bárki dolga lenne. Csak hogy ha valaki igazán szeret, akkor támogat lelkileg, nem pedig eldob helyette. Ez nem kényszerből jön.

2017. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!