Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak azok a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a férfiak, akik tipikusan olyanok, hogy batran haza lehet vinni bemutatni a szuloknek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 17:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
En itt vagyok párom lazán bemutatott a szuleinek :))
2017. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Például itt?! 24 éves, normál testalkatú, jóképűnek mondott, művészi hajlamokkal megáldott, művelt férfi vagyok, aki igényes magára és a környezetére is. Nyugodt szívvel meg lehet velem jelenni bárhol.

Persze mint mindenki, én sem vagyok tökéletes. Sajnos elég érdekes hanggal áldott meg a sors - leginkább Sturcz Antaléhoz (a Totalcar egyik újságírója) hasonlít - amitől sok helyen megkérdőjelezik az identitásom. :)

2017. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Itt ülnek a gyékán, a többi pedig kihalt a masztodonokkal.
2017. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Itt vagyok például én.

A barátnőm sosem szégyellt engem bemutatni a szüleinek, meg az egész családjának, rokonainak. Sok rokona van, mindenki a közelben lakik, és mindenkit meg kellett ismernem. Nekem kevés rokonom van, testvéreim sincsenek, illetve van egy féltesóm, de vele életembe kétszer találkoztam csak, és nem is akarja tartani velem a kapcsolatot.

2017. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ha 75 kilót elbírsz engem el lehet vinni...
2017. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én-e.
2017. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!