Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak nekem sok, hogy 2 hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem sok, hogy 2 hét randizgatás után haza akar vinni?

Figyelt kérdés
Nagymama,szülők, tesók..Nagyon erőlteti már, de nekem nincs kedvem, nem érzem hogy meg kéne őket még ismernem. Normális?
2013. dec. 14. 12:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, ha komolyan godnolj, meg fog érteni, de ha nem az beteges...
2013. dec. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam, hogy semmi "lefektető" szándékkal. 21 éves a fiú
2013. dec. 14. 12:39
 3/19 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisan gondolkodsz. Ez így elég gyors, és teljesen felesleges, ennyi idő alatt nem lehet annyira komoly a kapcsolat, hogy rögtön meg kelljen ismerni az egész nagycsaládot.
2013. dec. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ex csajom is 2 hét járás után már kezdett nyafogni, hogy mikor mutatom be anyámnak(mindig azt mondta, hogy ha nem mutatom be, azt jelenti hogy nem is gondolom vele komolyan)... úgyhogy kénytelen voltam bemutatni, de nem az egész családnak, csak amikor anyám arra járt, felhívtam hogy kocsikázzon erre, és vegyen fel engem is. És akkor egy 2-3 perces bemutatkozás volt, és ennyi :D


Szerintem te is valahogy így old meg, hogy neki is részben teljesüljön a vágya, és neked se legyen túl ciki...

2013. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De még nem is vagyunk együtt
2013. dec. 14. 12:51
 6/19 A kérdező kommentje:
Elég elrettentő
2013. dec. 14. 12:52
 7/19 anonim ***** válasza:

Ja, hogy még csak nem is jártok egyáltalán, csak pár randi?

Én a helyedben kerülném őt ezentúl, mert akkor egy hónap múlva jön az esküvő...

2013. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát elég sokat találkoztunk azért ebben a két hétben. Meg igazándiból mondta h most csak én érdeklem maximálisan. De így nincs kimondva, hogy együtt vagyunk. De annyira erőlteti ezt a dolgot tényleg..
2013. dec. 14. 12:58
 9/19 anonim ***** válasza:
hát ez ténleg nem normális dolog,de ezt elkell neki mondanod,mertha nem akk felselgesen is randiztok,ha most nem fogod neki megmondani,akkor a továbbiakban hogyan?
2013. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kicsit úgy érzem mintha ettől tenné függővé a dolgot
2013. dec. 14. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!