Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itt panaszkodó sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt panaszkodó sikertelen férfiak szeretnék, ha visszahoznák a patriarchális társadalmat, ahol a nők alá lennének nekik rendelve, mert így legalább találnának feleséget, ha már normálisan nem megy nekik?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 19:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Legalábbis én nem. Azért mert egy gyökér vagyok, más emiatt ne legyen korlátozva.
2017. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Nem, ez elég nagy baromság. Viszont a svéd matriarchális is elég nagy buktának néz ki eddig.
2017. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Azt viszont biztos üdvözölnék, ha a nők nem csak az előnyökben, hanem a hátrányokban is az egyenlőséget keresnék. ;)
2017. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

2.: én pont azt látom, hogy végre lesz naluk csak női fesztivál, ahol nem kell a kiéhezett férfiak taperolásától, erőszakoskodásától félni és hogy az északi országokban a férfiak is szépen segítenek a gyermekek nevelésében stb.

A kérdést egyébként egy az oldalon feltett kérdés ihlette, amit egy férfi írt ki. Azt kérdezte, hogy ha majd a bevándorlókkal együtt kegerősödik az iszlám, ugye végre megtanulják a nők, hogy hol a helyük és akkor majd a most sikertelenebb férfiak ks tudnak majd párt szerezni.

2017. okt. 15. 19:50
 5/22 A kérdező kommentje:
3.: normalis hozzáállású nők az egyelőséggel járó hátrányokat is elfogadják. Ha te olyanokra buksz, akik nem, az téged is minősít, milyen hozzáállású lányok tetszenek :) Speciel én mindig felajánlom, hogy egy randin fizetem a részem, vagy legközelebb visszahívom az illetőt. Nem várok el semmilyen anyagi támogatást stb. csak egy egyenlőségen alapuló párkapcsolatot
2017. okt. 15. 19:55
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
ott majd a kiéhezett leszbik meg bik taperolnak hahaha
2017. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy amikor nem szerelmi hazassagok kottettek, a szulok kerestek minel tehetosebb, jobb csaladbol szarmazo férjet a lanyaiknak. Szoval ez nem oldana meg a sikertelen pasik problemajat.

Nem ugyment, hogy sorba alltak a szép, fiatal lanyok, és a legzurebb pasi rabokott valakire, es akkor utana az ove lett.

2017. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%

#4


Csakhogy ezzel az a baj, hogy fordított esetért viszont menne a durrogás a svédek részéről, és emiatt egy bukás az ottani program. Bár előbb eszik meg őket élve a bevándorlóik, az egyik legkevésbé erős nép a svéd a jelenlegi állapotokat nézve, szinte önként adják meg magukat.


Viszont elég szomorú, hogy te csak ennyit láttál ebből, holott pont a bevándorló erőszaktevők ellen irányult a dolog, de mivel ezt tilos kimondani, ezért férfiellenességgel viszont még meg is tapsolták. Na ez a baj a svédekkel.

2017. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8.: kérlek, gondolkodj el azon, hány nőt erőszakolnak meg fesztiválon és hány férfit. Hidd el, a nem bevandorlók között is jócskán van erőszaktevő
2017. okt. 15. 20:15
 10/22 anonim ***** válasza:
21%

#9


Vicces a paranoiád.

2017. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!