Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok egy 35-36 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy 35-36 éves nőnek van még esélye a megfelelő társra?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz már ebben a korban.

És persze olyan férfi volna jó, aki tényleg a megfelelő, hozzámillő. Nem pedig olyan, hogy na egye fene..csak legyen valaki.


2017. okt. 15. 23:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
76%
Az a vicc jut eszembe rólad, amikor egy ember éveken át imádkozik, hogy ötöse legyen a lottón. Egyszer csak nem bírja tovább az Úr, és megszólal: "Ember! Legalább annyit tegyél meg, hogy veszel egy lottószelvényt!"
2017. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
38%

# 10


Micsoda: "Sose akartam magamtol sokkal jobb pasit, "

Pasi vagy??? Így nehéz lesz pasit fognod:DDD


Komolyabban...én ahogyan látom a nőket ezen éveikben sokuknak ekkor jön meg az esze-értékrendje és persze megy is el...nálad, ennyiből még nem tudni, de ha eszesedtél-bölcsebb lettél, akkor nagyobb az esély bár én mindig az eszetlent találom meg:DDD

2017. okt. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

11-es mi is a gond? Szerintem irtam neked is, igyekeztem valaszolni mindenre mindenkinek.


12-es: dinka :DD

2017. okt. 16. 00:32
 14/35 anonim ***** válasza:
5%
Ez az "azt várom el, amit nyújtani tudok" ott hibádzik, hogy mégis mi szüksége lenne bárkinek arra, hogy azért kössön kompromisszumot, amit maga is meg tud teremteni? Komolyan nem értem, hogy ti nők tömegesen miért vágyakoztok arra, hogy az égvilágon semmi szükség ne legyen rátok egy kapcsolatban.
2017. okt. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
90%
Amíg nem vagy halott, addig van esély bármire.
2017. okt. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
65%

Természetesen!

Így van. Minimum, minimum!

2017. okt. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet.


A tényleg megfelelő és hozzádillő mit jelent?

2017. okt. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Nincs,csak 50 évesen.
2017. okt. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
de lefogadom h átfogóan se külsőre se belsőre fogalmad sincs mit akarsz csak "nagyon nehéz találni"...
2017. okt. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Ha a tévképzeteitől megszabadul, akkor lehet. Ilyen tévképzet pl., hogy egy fiatalabb férfi csak megdugni akarja.
2017. okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!