Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok az olyan pasikról, akik egyáltalán nem a divat szerint öltöznek, inkább próbálnak minnél jobban kitűnni a sok divatember közül, de van stílusuk és megfelelő élettel teli kisugárzásuk?

Figyelt kérdés
Valamint, ha a pasi nem egy könnyen megnyíló fajta, inkább elvan a saját világában, de közben nagyon könnyen tud kapcsolatot teremteni, humoros. Intelligens, művelt és sokat olvas/ír. Vonzódik a filozófia és az órákon át tartó beszélgetések felé. És bár sokszor úgytűnik okoskodó, kioktató jelleme van, de ehelyett inkább csak kijavítani szeretné az esetleges hibás tudást. Kérlek a korotokat is mellékeljétek a válaszban. 18/F
2015. jún. 23. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján egy szimpatikus emberről lehet szó. Fontos, hogy ne legyél "csak ilyen" vagy "csak olyan". Írod, hogy humoros vagy, azonban komoly témák is érdekelnek. Én speciel nem szeretem a túlságosan komor pasikat, fontos, hogy el tudjak ökörködni a barátommal. És én is nagyon szeretek olvasni, örülnék egy ilyen pasinak.

20L

2015. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az, hogy milyen vagyok a helyzettől függ. Van mikor az okos ember hülyéskedik, de ismerjük a másik végletet is. Konkrétan arra gondolok, ha van egy adott téma, ami megköveteli a komolyságot, akkor azt ne bagatelizáljuk már halálra.
2015. jún. 23. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!