Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nincs senkim, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nincs senkim, mert nem járok el sehova?

Figyelt kérdés

Vagy ha szebb, ismerkedésre érdemes lány lennék, megtalálnának így is? Például utcán, tömegközlekedésen (abban a napi kétszer fél órában, még ott tartózkodom), esetleg random leszólíthatna valaki az egyetemen, amikor épp a termet keresem?

Itt is sok lány azt állítja, hogy utcán is gyakran próbálnak velük ismerkedni a pasik.


2017. okt. 16. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ezzel egyedül, engem sem szólított le soha senki eddig. Viszont egy baratnőket, aki vékony, modell alkatú soksor leszólítják tömegközlekedésen is, egyetemen is, semmit sem kell érte tennie :(
2017. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Engem már szólítottak le egyszer-kétszer, de nem szoktak naponta többször, mint ahogy az itteni lányokat/nőket.
2017. okt. 16. 15:56
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Tedd fel magadnak a kérdést: örülnél neki, ha egy vadidegen pasi leszólítana az utcán, csak úgy ukk-mukk-fukk, ismerkedési szándékkal? Lehet, hogy úgy nézne ki, mint álmaid férfija, de komolyan örülnél neki? A legtöbb nőnek azért ez terhes szokott lenni, sokan pedig úgy érvelnek, hogy ez "túl hirtelen jött" és emiatt mondanak nemet.
2017. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván minél több helyre jársz, annál több emberrel találkozol. Tehát annál nagyobb az esélye, hogy találkozol valakivel akivel kölcsönösen vonzódtok egymáshoz. Nem szabad várni a sült galambot.
2017. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak elméleti a kérdés. Nem akarok kétségbeesetten kapcsolatot, csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire függ össze a nulla szociális életem azzal, hogy nem kellek senkinek. Vagy inkább az a baj, hogy nem vagyok elég szép, mert ha az lennék, így is megtalálnának még akkor is, ha otthon ülök?:D
2017. okt. 16. 16:05
 6/16 anonim ***** válasza:
2%
Így igaz. Egy lányt manapság akkor is megtalálnak a férfiak, ha az ágya alatt lakik. Valami hatalmas nagy probléma lehet veled.
2017. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"de nem szoktak naponta többször, mint ahogy az itteni lányokat/nőket"


Linkelj már be egy kérdést, ahol nőnemű írja, hogy napi többször leszólítják.. Csak mert ezeket általában a helyi Rinyapina "Sosevoltmégnőm" Klub tagjai írkálják előszeretettel, akik valamiért azt hiszik, hogy létező jelenség.


Egyébként ha kimozdulnál, jelentősen növelnéd az esélyeid, nem sokan ismerkednek random leszólogatás által.

2017. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
24f vagyok 0 lányt szólítottam le
2017. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
hát nézd. Ha nem adsz esélyt arra, h megszólítsanak, akk nyilván semmi sikerélményed nem lesz. Erre meg nem elég az a pillanat amikor egy villanásnyi időre megjelensz az egyetemen... :T
2017. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%
Mondjuk én mindig unatkozom sétálás közben is dumálok magamnak
2017. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!