Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az előbb láttam egy srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előbb láttam egy srácot egy tök szép lánnyal. Láthatólag nagyon boldogok voltak. Nekem majdnem két éve nincs senkim. Mi történt velem?

Figyelt kérdés
Nem csak a barátnőmet, a barátaimat is elvesztettem. Pedig nem voltam soha egy unalmas alak. Mégsem érdeklek senkit.
2017. aug. 25. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Pacsi! Nekem az utóbbi év volt ilyen, hogy se csajszi, a baráti köröm leredukálódott 0-ra. Szerintem ezt a kapcsolati cuccot engedd el - én is ezt tettem -, mert csak feszkót okoz, majd jön az is, akit keresel, és próbálj barátkozni.
2017. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Sziasztok, alapítunk egy klubbot?
2017. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül! :D Barátok külföldön, pasik terén is katasztrofális a helyzet és szintén 2 éve egyedül.. :D
2017. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
#2 Mi leszünk a pancserek klubja? :D
2017. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok kárörvendő, így a ti sikertelenségetek sem nyugtat meg. :D :(
2017. aug. 25. 23:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem nem mi leszünk a Forever Alone but Still Together mens club azaz röviden azaz a FAST :) :d
2017. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincs senkim kb 2 éve. Igaz haverjaim azok vannak bőven így a társaság megvan de azért már szívesen megismernék egy nőszemélyt komolyabban. :)
2017. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem haverjaim sincsenek. Ráadásul vállalkozóként dolgozom, szóval a munkahely sem kiút.
2017. aug. 25. 23:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincs 1 éve senkim. 18 évesen. Nembaj.
2017. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tényleg felvidíthatna. Láthatod, hogy mennyire nem vagy egyedül! És ha vállalkozó vagy az jópont a csajoknál. Már ha jól megy :D
2017. aug. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!