Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nincs senkim, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nincs senkim, mert nem járok el sehova?

Figyelt kérdés

Vagy ha szebb, ismerkedésre érdemes lány lennék, megtalálnának így is? Például utcán, tömegközlekedésen (abban a napi kétszer fél órában, még ott tartózkodom), esetleg random leszólíthatna valaki az egyetemen, amikor épp a termet keresem?

Itt is sok lány azt állítja, hogy utcán is gyakran próbálnak velük ismerkedni a pasik.


2017. okt. 16. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%
Marmint utcan
2017. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%

"esetleg random leszólíthatna valaki az egyetemen, amikor épp a termet keresem"


Esetleg random leszólíthatnál te valakit az egyetemen.

2017. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy egyedül.

És látod nekem férfiként még az is elő lenne írva, hogy én szólítgassak le mindenkit, nem félve attól, hogy hülyének néznek vagy elmondják nekem hogy mit képzelek magamról.

2017. okt. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem keress olyan csoportokat ahol közös az érdeklődés és ott legalább témáról is lenne.

A másik ilyen dolog valamilyen sport futás úszás röplapda amivel kondiban is tarthatod magad plusz társaság is jön vele. Pl közös futás pl rendezvényes

Koncert, vagy valamilyen zenélés..

Db csoportok találkája pl game of thrones csoport

2017. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne akarj már 1 kitömött pïčša lenni, mert elhiheted nekem nem azok a férfiak fognak leszólítani akikre te vágysz
2017. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne... Olyan lányt szeretnék, aki ugyanolyan otthonülős, mint én, de így meg attól tartok, soha nem fogunk megismerkedni :-(
2017. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!