Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ha egy nő rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő rendes fotós által készített képpel társkeresőzik ami retusálva is van, akkor kevesebb eséllyel írtok rá?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 19:40
1 2
 11/15 mikeXxX ***** válasza:
45%
Én nem szoktam írni nekik az elveimmel szemben áll aki eladja akár a képeit is az a szememben kiesik a játékból !38f
2017. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha van amatőr képe is akkor nekem inkább plusz a profi fotós kép. Vagy ha van többféle, nagyon jól sikerült kép, amik egyenként nem mutatnak semmi reálisat, de ha más más oldalról, stílusban stb vannak fényképezve, az is jó. Abból valahogy leszűröm milyen lehet igazából, nem lesz csalódás randin, ugyanakkor mégis kedvezőbb benyomás marad mintha átlag képeket rakott volna fel.


Ha nincs amatőr képe, ráadásul a retusálás alatt azt értjük, hogy a fotós rajzol egy képzeletbeli nőt, az visszaüt, mert csalódás lesz a randin. Feleslegesen pazaroljuk egymás idejét. Ugyanez, ha csak egyetlen szögből, vagy félig takarva van fényképezve, amiben nagyon jó.

2017. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.


De mivel hobbim a fotózás, ezért gyorsan kiszúrom.


Amúgy a rendes fotóssal készített képpel nincs bajom, de mikor valaki a beautifier appon túltolja a csúszkát, azt kiröhögöm (amikor gyakorlatilag az egész bőre egy narancsosan csillogó szintetikus valami, mintha műanyagól lenne, se egy ránc, se egy pórus, semmi (kivéve a hajánál, ahol az app már nem tud mit kezdeni a haj-homlok átmenettel :))

2017. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Privát kérdésre válaszolva. Ha egy nőnek csak egy képe van kinn, az nekem azt mondja, hogy nem veszi komolyan az egészet.


Ezen felül hogyha az az egyetelen még profi is, akkor csak azt tudom, hogy fogalmam sincs hogy néz ki. Meg tudom állapítani a haja színét, ami nekem fontos, de ennyi. Valószínűleg Tinderen ettől még bejelölöm, de sok lelkesedés nem lesz bennem, nem rá fogok figyelni. Ha mégis találkozunk, akkor meg jön a pofára esés.


Meg lehet próbálni végső kétségbeesés esetén ezeket az átveréseket, mert néha bejön. Nekem is volt olyan barátnőm, aki nem hasonlít a fényképeire, csak egyetlen vonásban. De az az egy nekem nagyon fontos. Úgyhogy a képein bombázó, a valóságban pedig átlagos se nagyon. De nekem a fenti miatt pont tetszik. És a bombázó képeit látva azért sokkal több energiát fektettem bele mint máskor. De ehhez a csillagok ritka együttállása kellett. Tipikusan inkább egy csomó időt elpazarolsz olyan randikra, ahol pofára ejted a másikat, és nem lesz belőle semmi.

2017. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na személy szerint én az ilyen mű, beállított fotóval rendelkezőknek sosem írok!

Nem arra vagyok kíváncsi hogy milyen jó a fotósa és milyen jól tud retusálni.

Egyébként sem a randin akarok koppanni hogy hoppá teljesen máshogy nézel ki...

Az ilyen mobilos alkalmazásokkal készített képeseket is fentartásokkal kezelem!

Megmondom őszintén , elég kevés az a nő aki sima természetes képeket tesz fel , sajnos....pedig ők azok akikre ráírok.

Nem is értem egyébként minek kell ez a felhajtás, hiszen úgyis kiderül a találkozáskor, mondjuk igaz sokan csak egót tuningolni vannak fent.

2017. okt. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!