Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem bunkóság ilyet mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bunkóság ilyet mondani?

Figyelt kérdés
1. randi előtt telefonon azt mondja a pasi nekem, akivel ismerkedem, hogy ha nem jön össze, akkor keres mást.
2017. okt. 8. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
:D imádom az ilyen embereket. Lehet, hogy ezzel csak ösztönözni akart, hogy vigyázz, mert még a végén elhappolják őt előled, de ilyet értelmes, érett pasi, aki komolyan is gondolkodik benned, nem csinál.
2017. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Végülis így szokott lenni csak nem szokás és nincs értelme kimondani. Étteremben sem szokás evés előtt kinyilatkoztatni, hogy "ha ízleni fog, holnap reggel kisz*rom a WC-n" még, ha így is van.
2017. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell mondani, hogy segíted a döntését, el sem kell jönni, rögtön kereshet mást.
2017. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolom, de ezt így kimondani szerintem bunkóság.
2017. okt. 8. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
álompár! :D
2017. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos el tudom képzelni amúgy, hogy van olyan nő, aki egy ilyen beszólástól még jobban igyekszik a randin.. :D Én is megkönnyíteném a dolgát, és nem kéne eljönnie velem. A kérdésre válaszolva pedig de, bunkóság.
2017. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mondanék ilyet, de tényleg így van vele mindenki, olyat kell keresni, aki összejön, az ember elvégre társaslény.
2017. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De az, bunkóság. Egy kőbunkó. És ez nem férfi. Egy igazi férfi így nem beszél, szerintem. Ne is foglalkozz vele. Nem adta meg a tisztelete neked.

Én nem mennék el a randira már eleve egy ilyennel.

Sőt már a gondolatként is felmerült akkor...egyébként mit gondol?? Én nem mennék el az első randira sem. Ha az elején ilyet mond, mi lesz később. Kíváncsi lennék, ha neki te mondanád ezt? Hogy tetszene neki? Ettől minden nő jobbat érdemel!

2017. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ezen mondjuk első randi előtt röhögnék, és visszavágnék valami hasonló, vicces mondattal. :D


24N

2017. okt. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez evidens, nyilván nem fogja magát uborkásüvegbe tenni és felrakni a kamrapolcra, ha velem nem jön össze. Csak nem értem, mi szükség van ezt hangoztatni? Nem bunkóság, csak olyan érthetetlen.
2017. okt. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!