Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy élnétek meg, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élnétek meg, ha valaki szerelmet vallana nektek, akivel csak keveset beszéltetek?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, mondanátok, fájna-e nektek, hogy szenved miattatok? Kerülnétek azután?

2017. okt. 18. 08:22
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagy nő vagy? Mondjuk érzelmek kifejezése terén mindegy:)

Ha nekem is szimpatikus, vagy kedvelem akkor nagyon boldog lennék, ha nem akkor kedvesen elutasítanám, mert nem egyszerű dolog ezt kimondani. Kerülni nem kerülném, és azt vettem észre, hogy az ember képes valakit azért megszeretni, mert a másik szereti.

Ha nagyon szenvedne én meg nagyon nem hinnék abban, hogy valaha is viszonozni tudnám akkor elkerülném.

2017. okt. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, 1-2-szer beszéltem egy sráccal teljesen érdektelen dolgokról (egyszer egy iskolai dolgozatról, egyszer a vízilabdáról magyarázott nekem egy órát, miközben próbáltam leállítani, mert nem érdekelt), harmadik beszélgetésünket azzal nyitotta, hogy "szeretlek"...

Megmondtam, hogy "bocsi, de most rohannom kell", és azóta nem beszéltem vele, meg letiltottam online.

Nem fáj hogy szenved, mert nem teszi, ő olyan hogy minden létező lánynál bepróbálkozik, hamar túltette magát rajtam, pár nap múlva már mást fűzött. :D

2017. okt. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:

attól függ ki azaz illető és milyen a személyisége


F

2017. okt. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
férfi az illető, jóképű, kedves, középkorú, ti nők vagytok, van pasitok, de valamennyire nektek is tetszik
2017. okt. 18. 08:33
 5/53 Heart of Darkness ***** válasza:
Nem tudnám kezelni a szituációt, viszont azt nem szeretném, hogy bárkinek rossz kedve legyen miattam.
2017. okt. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
Hát így már agyalósabb a dolog. Ha a párom szeretem akkor kerülném, neki is jobb, ha nem lát, ha viszont agyalok rajta akkor a kapcsolatomban van valami bajság. Azt kell eldönteni, hogy a kapcsolatomat akarom-e javítani, vagy már nem fontos és szakítok.
2017. okt. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
6, és attól még, hogy nektek is tetszik, nem biztos, hogy jobban, mint a pasitok...
2017. okt. 18. 08:50
 8/53 anonim ***** válasza:
35%
Kulturaltan megmondom h mi a palya. De belulrol melysegesen szanom es megvetem, h ilyen kis nyomk, h mar betegesen probal csajt szeretni es szerelembe esik minden kedves noi szotol.
2017. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
8, csak tőle esett szerelembe. Bakker, attól, hogy kevés interakció volt két ember között, ez ugyanúgy megtörténhet, sőt általában így történik.
2017. okt. 18. 09:27
 10/53 anonim ***** válasza:
Hát, valószínűleg továbbra is a 150 nettó fizetésemből + a vállalkozásomból + az egyéb befektetéseimből + a rám hagyott örökségből élnék meg.
2017. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!